21 mar 2020, Bydgoszcz

Cross Run Budstol Invest 2019/2020

Wyniki

Zapisani na Cykl Mało Górek - Grand Prix

3km

ImięPłećKlub
Akademia Mistrzów Sportu, Drozdalski EvanMężczyznaAKADEMIA MISTRZOW SPORTU
Akademia Mistrzów Sportu, Kabata FilipMężczyznaAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM19
Bross, ŁukaszMężczyznaBUDSTOL INVESTM30
Danielski, MaciejMężczyznaATHLETICOMEDM20
Detlaf, MariuszMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Dzikowska, AgnieszkaKobietaNIEZALEŻNYK40
Gołdyn, SebastianMężczyzna1 BRYGADA LOGISTYCZNAM20
Grunt, MagdalenaKobietaNIEZALEŻNYK30
Harasimczyk, WeronikaKobietaBYDGOSKIE OKONIEK20
Iwaniuk, JacekMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Iwaniuk, MateuszMężczyznaNIEZALEŻNYM19
Jodkowski, RafałMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Klinikowski, JacekMężczyznaKOCHAM ŻYCIE I...M50
Knothe, ElwiraKobietaNIEZALEŻNYK40
Kościańska, BogusławaKobietaNIEZALEŻNYK30
Kozioł, ŁukaszMężczyznaNIEZALEŻNYM20
Krajnik, WojciechMężczyznaPARKRUN GRUDZIąDZM30
Krzyżykowska, JustynaKobietaKS SPRINT GRĘBOCINK30
Krzyżykowski, SławomirMężczyznaKS SPRINT GRĘBOCINM40
Kuberska, IzabelaKobietaNIEZALEŻNYK30
K, TMężczyznaNIEZALEŻNY
Kunicki, MichałMężczyznaNIEZALEŻNY
Łaz, KamilMężczyznaBYDGOSKIE OKONIEM30
Łobocki, MarcinMężczyznaBUDSTOL INVESTM30
Maciński, WaldemarMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Małecki, JakubMężczyznaBYDGOSKIE OKONIEM40
Mika, MonikaKobietaKRAJNA SęPóLNOK20
Misun, MariolaKobietaAKADEMIA MISTRZOW SPORTUK60
Pawlak, TomaszMężczyznaBUDSTOL INVESTM30
Piestrzyński, GrzegorzMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Puchacz, MarcinMężczyznaNIEZALEŻNYM30
RYBAK, MARIUSZMężczyznaSISU-OWB TEAMM40
SAPA, DARIUSZMężczyznaBYDGOSKIE ŻółWIEM50
Soldat, AdamMężczyznaAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM19
Staszewska, KatarzynaKobietaBROWAR GZUB
Stosik, MaciejMężczyznaAKADEMIA MISTRZOW SPORTU
Walczak, MarcinMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Weyna Kuźniak, AnitaKobietaNIEZALEŻNYK30
Wieczyńska, PatrycjaKobietaNIEZALEŻNYK20
Włodarczyk, WojciechMężczyznaCZARNE STOPYM50
Wójcik, AnnaKobietaNIEZALEŻNYK30
Woźniakowska, AgataKobietaBYDGOSKIE OKONIEK30
Woźnicki, KarolMężczyznaNIEZALEŻNYM20
Wypych, ZuzannaKobietaNIEZALEŻNYK20
Zakrzewski Hubert, Akademia Mistrzów SportuMężczyznaNIEZALEŻNYM19
Zieliński, RadosławMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Zupa, MartynaKobietaSISU-OWB TEAMK20
Zuzanna, ŻylskaKobietaAKADEMIA MISTRZóW SPORTUK19