21 Mar 2020, Bydgoszcz

Cross Run Budstol Invest 2019/2020

Classificacions

Inscrits a Cykl Mało Górek - Grand Prix

3km

Descarrega lss classificacions
NomGènereClub
Akademia Mistrzów Sportu, Drozdalski EvanMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTU
Akademia Mistrzów Sportu, Kabata FilipMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM19
Bross, ŁukaszMasculinoBUDSTOL INVESTM30
Danielski, MaciejMasculinoATHLETICOMEDM20
Detlaf, MariuszMasculinoINDEPENDENTM30
Dzikowska, AgnieszkaFemeninoINDEPENDENTK40
Gołdyn, SebastianMasculino1 BRYGADA LOGISTYCZNAM20
Grunt, MagdalenaFemeninoINDEPENDENTK30
Harasimczyk, WeronikaFemeninoBYDGOSKIE OKONIEK20
Iwaniuk, JacekMasculinoINDEPENDENTM40
Iwaniuk, MateuszMasculinoINDEPENDENTM19
Jodkowski, RafałMasculinoINDEPENDENTM30
Klinikowski, JacekMasculinoKOCHAM ŻYCIE I...M50
Knothe, ElwiraFemeninoINDEPENDENTK40
Kościańska, BogusławaFemeninoINDEPENDENTK30
Kozioł, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTM20
Krajnik, WojciechMasculinoPARKRUN GRUDZIąDZM30
Krzyżykowska, JustynaFemeninoKS SPRINT GRĘBOCINK30
Krzyżykowski, SławomirMasculinoKS SPRINT GRĘBOCINM40
Kuberska, IzabelaFemeninoINDEPENDENTK30
K, TMasculinoINDEPENDENT
Kunicki, MichałMasculinoINDEPENDENT
Łaz, KamilMasculinoBYDGOSKIE OKONIEM30
Łobocki, MarcinMasculinoBUDSTOL INVESTM30
Maciński, WaldemarMasculinoINDEPENDENTM30
Małecki, JakubMasculinoBYDGOSKIE OKONIEM40
Mika, MonikaFemeninoKRAJNA SęPóLNOK20
Misun, MariolaFemeninoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUK60
Pawlak, TomaszMasculinoBUDSTOL INVESTM30
Piestrzyński, GrzegorzMasculinoINDEPENDENTM30
Puchacz, MarcinMasculinoINDEPENDENTM30
RYBAK, MARIUSZMasculinoSISU-OWB TEAMM40
SAPA, DARIUSZMasculinoBYDGOSKIE ŻółWIEM50
Soldat, AdamMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM19
Staszewska, KatarzynaFemeninoBROWAR GZUB
Stosik, MaciejMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTU
Walczak, MarcinMasculinoINDEPENDENTM40
Weyna Kuźniak, AnitaFemeninoINDEPENDENTK30
Wieczyńska, PatrycjaFemeninoINDEPENDENTK20
Włodarczyk, WojciechMasculinoCZARNE STOPYM50
Wójcik, AnnaFemeninoINDEPENDENTK30
Woźniakowska, AgataFemeninoBYDGOSKIE OKONIEK30
Woźnicki, KarolMasculinoINDEPENDENTM20
Wypych, ZuzannaFemeninoINDEPENDENTK20
Zakrzewski Hubert, Akademia Mistrzów SportuMasculinoINDEPENDENTM19
Zieliński, RadosławMasculinoINDEPENDENTM30
Zupa, MartynaFemeninoSISU-OWB TEAMK20
Zuzanna, ŻylskaFemeninoAKADEMIA MISTRZóW SPORTUK19