21 Mar 2020, Bydgoszcz

Cross Run Budstol Invest 2019/2020

Sailkapenak

Cykl Mało Górek - Grand Prix-era izena emandakoak

3km

Sailkapenak dekargatu
IzenaGeneroaKluba
Akademia Mistrzów Sportu, Drozdalski EvanMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTU
Akademia Mistrzów Sportu, Kabata FilipMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM19
Bross, ŁukaszMasculinoBUDSTOL INVESTM30
Danielski, MaciejMasculinoATHLETICOMEDM20
Detlaf, MariuszMasculinoINDEPENDIENTEM30
Dzikowska, AgnieszkaFemeninoINDEPENDIENTEK40
Gołdyn, SebastianMasculino1 BRYGADA LOGISTYCZNAM20
Grunt, MagdalenaFemeninoINDEPENDIENTEK30
Harasimczyk, WeronikaFemeninoBYDGOSKIE OKONIEK20
Iwaniuk, JacekMasculinoINDEPENDIENTEM40
Iwaniuk, MateuszMasculinoINDEPENDIENTEM19
Jodkowski, RafałMasculinoINDEPENDIENTEM30
Klinikowski, JacekMasculinoKOCHAM ŻYCIE I...M50
Knothe, ElwiraFemeninoINDEPENDIENTEK40
Kościańska, BogusławaFemeninoINDEPENDIENTEK30
Kozioł, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM20
Krajnik, WojciechMasculinoPARKRUN GRUDZIąDZM30
Krzyżykowska, JustynaFemeninoKS SPRINT GRĘBOCINK30
Krzyżykowski, SławomirMasculinoKS SPRINT GRĘBOCINM40
Kuberska, IzabelaFemeninoINDEPENDIENTEK30
K, TMasculinoINDEPENDIENTE
Kunicki, MichałMasculinoINDEPENDIENTE
Łaz, KamilMasculinoBYDGOSKIE OKONIEM30
Łobocki, MarcinMasculinoBUDSTOL INVESTM30
Maciński, WaldemarMasculinoINDEPENDIENTEM30
Małecki, JakubMasculinoBYDGOSKIE OKONIEM40
Mika, MonikaFemeninoKRAJNA SęPóLNOK20
Misun, MariolaFemeninoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUK60
Pawlak, TomaszMasculinoBUDSTOL INVESTM30
Piestrzyński, GrzegorzMasculinoINDEPENDIENTEM30
Puchacz, MarcinMasculinoINDEPENDIENTEM30
RYBAK, MARIUSZMasculinoSISU-OWB TEAMM40
SAPA, DARIUSZMasculinoBYDGOSKIE ŻółWIEM50
Soldat, AdamMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM19
Staszewska, KatarzynaFemeninoBROWAR GZUB
Stosik, MaciejMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTU
Walczak, MarcinMasculinoINDEPENDIENTEM40
Weyna Kuźniak, AnitaFemeninoINDEPENDIENTEK30
Wieczyńska, PatrycjaFemeninoINDEPENDIENTEK20
Włodarczyk, WojciechMasculinoCZARNE STOPYM50
Wójcik, AnnaFemeninoINDEPENDIENTEK30
Woźniakowska, AgataFemeninoBYDGOSKIE OKONIEK30
Woźnicki, KarolMasculinoINDEPENDIENTEM20
Wypych, ZuzannaFemeninoINDEPENDIENTEK20
Zakrzewski Hubert, Akademia Mistrzów SportuMasculinoINDEPENDIENTEM19
Zieliński, RadosławMasculinoINDEPENDIENTEM30
Zupa, MartynaFemeninoSISU-OWB TEAMK20
Zuzanna, ŻylskaFemeninoAKADEMIA MISTRZóW SPORTUK19