23 Jan 2022, Bydgoszcz

Cross Run Budstol Invest 2021-2022

Izen-emateak eta informazioa

Cykl Dużo Górek - Grand Prix-era izena emandakoak

10km

IzenaGeneroaKlubaKategoria
Barszcz, TomaszMasculinoINDEPENDENTEAM30
Baumgart, JacekMasculinoBIEGAJ Z DęBAMIM50
Bejgier, EdmundMasculinoINDEPENDENTEAM50
Biegała, AgnieszkaFemeninoINDEPENDENTEAK30
Brunke, TomaszMasculinoRUN BYDGOSZCZM40
Burczyk, RomanMasculinoINDEPENDENTEAM40
Burczyk, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEAK40
Buzalski, RobertMasculinoORANGE POLSKAM40
Cichy, AdamMasculinoRUN4FUNM30
Drociak, MichałMasculinoOGR OSOWA GóRA RUNNERM40
Drożdż, MałgorzataFemeninoAKADEMIA MISTRZóW SPORTUK40
Drzewiecki, RafałMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM40
Golik, KrzysztofMasculinoFORDONRUNNERSM40
Gruszka, GracjanMasculinoCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLM20
Iwan, RemigiuszMasculinoINDEPENDENTEAM40
Jenczewski, SzymonMasculinoALBATROSYM30
Józefiak, MagdalenaFemeninoBIEGAJ Z DęBAMIK50
Józefiak, GrzegorzMasculinoBIEGAJ Z DęBAMIM50
Karaszewski, AleksanderMasculinoINDEPENDENTEAM30
Kastrau, TomaszMasculinoINDEPENDENTEAM40
Knothe, AdamMasculinoBUDSTOL INVESTM40
Kolmajer, RafałMasculinoROWERTOUR M40
Kowalkowski, PiotrMasculino7LO BYDGOSZCZM40
Kowalska, AngelikaFemeninoTRISPACE TREK K40
Kuligowski, MichałMasculinoRUN4FUNM30
Lewandowski, DanielMasculinoINDEPENDENTEAM40
Lewandowski, BartłomiejMasculinoINDEPENDENTEAM20
Lipkowski, PiotrMasculinoINDEPENDENTEAM20
Lutowski, WojciechMasculinoLUTEK TEAMM30
LWOWSKI, ZbigniewMasculinoFOREST GANGM40
Makowski, SławomirMasculinoCORTEZ TRIATHLON TEAMM50
Marciniak, PrzemysławMasculinoINDEPENDENTEAM30
Mendel, PatrykMasculinoTM IRON TEAMM20
Mindykowski, ZbigniewMasculinoINDEPENDENTEAM40
Moczynski, LeszekMasculinoNIEZALEŻNYM60
Muszyński, ŁukaszMasculinoAMATOR
Napierała, MikołajMasculinoFCNB TRI KLUBM20
Piotrowski, DariuszMasculinoGARDENFLORA MTB TEAMM40
Pisarski, IgorMasculinoINDEPENDENTEAM20
Podkówka, ZbigniewMasculinoINDEPENDENTEAM60
Polasik, MichałMasculinoRUN4FUNM30
Popielarz, RobertMasculinoINDEPENDENTEAM50
Prądzyński, MarcinMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM40
Raczyński, KrzysztofMasculinoBIEGAJąCY FILOZOF TEAMM60
Rybak, RemigiuszMasculinoTRISPACE/TREKM40
Rzeszotarski, DanielMasculinoINDEPENDENTEAM30
siuda, marekMasculinoINDEPENDENTEAM40
Sobczak, MonikaFemeninoINDEPENDENTEAK30
Sobieszak Skura, PaulinaFemeninoINDEPENDENTEAK40
Starzyński, PiotrMasculinoINDEPENDENTEAM40
Stempniak, KrzysztofMasculinoINDEPENDENTEAM50
Stępniak, KrzysztofMasculinoRUN4FUN M40
Sulkowska, ZdzisławMasculinoINDEPENDENTEAM50
Szeliga, KarolinaFemeninoRUN4FUNK20
Szews, MarekMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM40
Tomczyk, AgataFemeninoSLA POLONIA BYDGOSZCZ K30
Trapuk, KarolinaFemeninoINDEPENDENTEAK20
Waldowski, DanielMasculinoINDEPENDENTEAM20
Warlikowska, KarolinaFemeninoSPCK20
Wilczyński, ArkadiuszMasculinoINDEPENDENTEAM30
Zaparucha, MikołajMasculinoINDEPENDENTEAM40
Zgórski, MaciejMasculinoWKURW_TEAMM40
Zienkiewicz, JanuszMasculinoTRISPACE/TREKM40
Zupa, WojciechMasculinoSISU-OWB ROWERTOUR.COMM50