19 jun 2021, Radom

9 Półmaraton Radomskiego Czerwca 76

Inscripciones e info

Inscritos a 9 Półmaraton Radomski Czerwiec 76 / 7 Mistrzostwa Mazowsza Lekarzy

21.1km

DorsalNombreGéneroClubCategoría
12Nachyła, MichałMasculinoNIEZALEŻNYM20
13Starski, MarcinMasculinoSTREET RUN RADOMM30
14Banaszczyk, KacperMasculinoINDEPENDIENTEM30
15Szypuła, TomaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
16Bojek, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM30
17Zagórski, ŁukaszMasculinoPSE RADOMM30
18Ordyński, JanuszMasculinoINDEPENDIENTEM70
19Ordyńska, AniaFemeninoSSC SUCHEDNIóWK30
20Dębowski, MichałMasculinoINDEPENDIENTEM30
21mikołajczyk, martaFemeninoKS START PUłASKI WARKAK70
22wasiliew, christoMasculinoKS START PUłASKI WARKAM60
23Karłowicz, AnnaFemeninoINDEPENDIENTEK40
24Miszkiewicz-Górecka, OlgaFemeninoVEGE RUNNERSK20
25Jaworski, HubertMasculinoVEGE RUNNERSM40
26Kordula, PawełMasculinoNIEZALEŻNYM40
27Niklewski, PawełMasculinoNIEZALEŻNYM30
28MICHALSKA, MAłGORZATAFemeninoBIEGIEM RADOM!K50
29Kamiński, BartekMasculinoNIEZALEŻNYM40
30Dobrzeniecka, AnitaFemeninoSZLONA_JADZIA_TEAMK20
31Standowicz, ArturMasculinoINDEPENDIENTEM40
32Skwarek-Szewczyk, AgataFemeninoINDEPENDIENTEK30
33Grzelec, AdamMasculinoZABIEGANI W KIELCACH / SKRZYDLACI DZIECIOM / UPC RUNNING MAKERSM50
34Woźniczko, TomaszMasculinoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
35Podlewski, ŁukaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
36IMIOŁEK, ADAMMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
37Pszeniczna, JoannaFemeninoVEGE RUNNERSK30
38Lenarcik, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM40
39Imiołek, MonikaFemeninoBIEGIEM RADOM!K40
40Antczak, IlianaFemeninoZABIEGANI KIELCE K30
41Kaim, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM40
42ANDRZEJEWSKI, TOMASZMasculinoRADOMM30
43Płatos, EwelinaFemeninoRADOMK20
44Targońska, RenataFemeninoBIEGUSIEM.PLK40
45Kapusta, MarcinMasculinoINDEPENDIENTEM30
46Mucha, ŁukaszMasculinoDUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE RADOM M20
47Lipiński, SewerynMasculinoSZTUKAWKRATKE.PL/UWM OLSZTYNM30
48Fijałkowski, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM40
49Wurmański, WiktorMasculinoINDEPENDIENTEM30
50IWAŃSKI, JacekMasculinoUKS OLIMPM40
51Wolski, JacekMasculinoINDEPENDIENTEM40
52Ciosk, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM40
53Stępień, KatarzynaFemeninoPLANETA A K20
54Śmigielski, MieczysławMasculinoINDEPENDIENTEM60
55Stępień, WojciechMasculinoINDEPENDIENTEM16
56KILIJANEK, KAROLMasculinoINDEPENDIENTEM40
57Powrózek, DominikMasculinoINDEPENDIENTEM30
58Fijałkowska, AnetaFemeninoINDEPENDIENTEK40
59Skoneczny, ŁukaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
60Kwiatek, TomaszMasculinoINDEPENDIENTEM30
61Gos, MateuszMasculinoINDEPENDIENTEM16
62Surdy, RafałMasculinoINDEPENDIENTEM40
63Kołodyński, PawełMasculinoSTREET RUN RADOMM30
64Kowalczyk, KrzysztofMasculinoINDEPENDIENTEM40
65Pawłowski, HubertMasculinoINDEPENDIENTEM30
66Bieniek, KarolMasculinoAUTO-TIMM40
67Banaszczyk, GrzegorzMasculinoNIEZALEŻNYM30
68Figarski, MichałMasculinoINDEPENDIENTEM30
69Piekarski, MateuszMasculinoINDEPENDIENTEM30
70Waśniewska, KarolinaFemeninoBIEGIEM RADOM!K40
71Kulawiak, ŁukaszMasculinoRUNNING POłANIECM30
72Gawor, TomaszMasculinoNIEZALEŻNYM40
73Mikołajczyk, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM70
74Malicki, BogusławMasculinoNIEZALEŻNYM50
75Grzmil, ArturMasculinoNIEZALEŻNYM40
76Szewczyk, RafałMasculinoINDEPENDIENTEM50
77Rzeszot, ŁukaszMasculinoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
78Wajs, RafałMasculinoINDEPENDIENTEM40
79Potocki, RobertMasculinoINDEPENDIENTEM50
80Trzciński, MarcinMasculinoDWÓJKA BIEGAM40
81Molendowski, JarosławMasculinoINDEPENDIENTEM20
82Rybak, ArkadiuszMasculinoINDEPENDIENTEM20
83Psuja, WojciechMasculinoINDEPENDIENTEM30
84Lachowicz, IreneuszMasculinoNIEZALEŻNYM60
85CZUBAKOWSKI, SławomirMasculinoNIEZALEŻNYM50
86Grudzień, WojciechMasculinoINDEPENDIENTEM60
87Rychlicka, EwaFemeninoBIEGIEM RADOM!K30
88Deja, RadosławMasculinoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
89Smigielski, AleksanderMasculinoINDEPENDENTM40
90Domagała, PiotrMasculinoWKZ KOZIENICE BBLM40
91Pawłowski, WojciechMasculinoINDEPENDIENTEM30
92Kulesza, KrzysztofMasculinoDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIM40
93Chmielewski, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM20
94Pawelec, MateuszMasculinoCUG EKIPAM30
95Deja, KarolinaFemeninoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćK30
96Pałgan, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM20
97Maciejczyk, PiotrMasculino[OBJECT OBJECT]M30
98Jabłońska, AngelikaFemeninoINDEPENDIENTEK20
99piszczatowski, wojciechMasculinoORANGE POLSKAM40
100Klonowski, DanielMasculinoDWóJKA BIEGAM40
101Nowak, DarekMasculinoNIEZALEŻNYM40
102Kubiak, SławomirMasculinoINDEPENDENTM30
103Sułecki, BartoszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
104Jędrzejczyk, SebastianMasculinoOKNONET ULTRA RUN OPOCZNOM30
105Zdrojkowski, IreneuszMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
106Witczak, SzymonMasculinoINDEPENDIENTEM40
107Szewczyk, DamianMasculinoINDEPENDIENTEM20
108Szałaśny, PiotrMasculinoTESTYOUTDOOROWE.PLM30
109Buliński, MarcinMasculinoINDEPENDIENTEM30
110Gawlik, WitoldMasculinoINDEPENDIENTEM40
111Parzelski, GerardMasculinoVENTUS RADOMM40
112Radosiński, KarolMasculinoCUGM30
113Orczykowski, JarosławMasculinoINDEPENDIENTEM40
114Sygut, EliaszMasculinoINDEPENDIENTEM20
115Konopka, AdamMasculinoINDEPENDIENTEM30
116Puczel, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM30
117rutka, malgorzataFemeninoNIEZALEŻNYK30
118Czerwiński, CezaryMasculinoDAMY RADE ZEGRZEM30
119ROGOLIŃSKA, AGNIESZKAFemeninoINDEPENDIENTEK40
120Marcinkiewicz, AnnaFemeninoNIEZALEŻNYK40
121Pawlak, WojciechMasculino42 BLSZM30
122Chłopecki, JakubMasculinoINDEPENDIENTEM30
123Piskorz, RobertMasculinoTEAM ZALESICEM40
124Sarzyński, SławomirMasculinoINDEPENDIENTEM40
125Pastuszka, WaldemarMasculinoINDEPENDIENTEM60
126Kluziński, JakubMasculinoKOCHAM RADOMM40
127ŚWIĘCH SKÓRA, MONIKAFemeninoDSS ORLĘTA DęBLINK40
128SKÓRA, SEBASTIANMasculinoDSS ORLĘTAM40
129Kaszewski, AdrianMasculinoINDEPENDIENTEM30