19 Jun 2021, Radom

9 Półmaraton Radomskiego Czerwca 76

Inscripcions i informació

Inscrits a 9 Półmaraton Radomski Czerwiec 76 / 7 Mistrzostwa Mazowsza Lekarzy

21.1km

DorsalNomGènereClubCategoria
12Nachyła, MichałMasculinoNIEZALEŻNYM20
13Starski, MarcinMasculinoSTREET RUN RADOMM30
14Banaszczyk, KacperMasculinoINDEPENDENTM30
15Szypuła, TomaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
16Bojek, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTM30
17Zagórski, ŁukaszMasculinoPSE RADOMM30
18Ordyński, JanuszMasculinoINDEPENDENTM70
19Ordyńska, AniaFemeninoSSC SUCHEDNIóWK30
20Dębowski, MichałMasculinoINDEPENDENTM30
21mikołajczyk, martaFemeninoKS START PUłASKI WARKAK70
22wasiliew, christoMasculinoKS START PUłASKI WARKAM60
23Karłowicz, AnnaFemeninoINDEPENDENTK40
24Miszkiewicz-Górecka, OlgaFemeninoVEGE RUNNERSK20
25Jaworski, HubertMasculinoVEGE RUNNERSM40
26Kordula, PawełMasculinoNIEZALEŻNYM40
27Niklewski, PawełMasculinoNIEZALEŻNYM30
28MICHALSKA, MAłGORZATAFemeninoBIEGIEM RADOM!K50
29Kamiński, BartekMasculinoNIEZALEŻNYM40
30Dobrzeniecka, AnitaFemeninoSZLONA_JADZIA_TEAMK20
31Standowicz, ArturMasculinoINDEPENDENTM40
32Skwarek-Szewczyk, AgataFemeninoINDEPENDENTK30
33Grzelec, AdamMasculinoZABIEGANI W KIELCACH / SKRZYDLACI DZIECIOM / UPC RUNNING MAKERSM50
34Woźniczko, TomaszMasculinoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
35Podlewski, ŁukaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
36IMIOŁEK, ADAMMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
37Pszeniczna, JoannaFemeninoVEGE RUNNERSK30
38Lenarcik, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTM40
39Imiołek, MonikaFemeninoBIEGIEM RADOM!K40
40Antczak, IlianaFemeninoZABIEGANI KIELCE K30
41Kaim, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTM40
42ANDRZEJEWSKI, TOMASZMasculinoRADOMM30
43Płatos, EwelinaFemeninoRADOMK20
44Targońska, RenataFemeninoBIEGUSIEM.PLK40
45Kapusta, MarcinMasculinoINDEPENDENTM30
46Mucha, ŁukaszMasculinoDUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE RADOM M20
47Lipiński, SewerynMasculinoSZTUKAWKRATKE.PL/UWM OLSZTYNM30
48Fijałkowski, PawełMasculinoINDEPENDENTM40
49Wurmański, WiktorMasculinoINDEPENDENTM30
50IWAŃSKI, JacekMasculinoUKS OLIMPM40
51Wolski, JacekMasculinoINDEPENDENTM40
52Ciosk, PawełMasculinoINDEPENDENTM40
53Stępień, KatarzynaFemeninoPLANETA A K20
54Śmigielski, MieczysławMasculinoINDEPENDENTM60
55Stępień, WojciechMasculinoINDEPENDENTM16
56KILIJANEK, KAROLMasculinoINDEPENDENTM40
57Powrózek, DominikMasculinoINDEPENDENTM30
58Fijałkowska, AnetaFemeninoINDEPENDENTK40
59Skoneczny, ŁukaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
60Kwiatek, TomaszMasculinoINDEPENDENTM30
61Gos, MateuszMasculinoINDEPENDENTM16
62Surdy, RafałMasculinoINDEPENDENTM40
63Kołodyński, PawełMasculinoSTREET RUN RADOMM30
64Kowalczyk, KrzysztofMasculinoINDEPENDENTM40
65Pawłowski, HubertMasculinoINDEPENDENTM30
66Bieniek, KarolMasculinoAUTO-TIMM40
67Banaszczyk, GrzegorzMasculinoNIEZALEŻNYM30
68Figarski, MichałMasculinoINDEPENDENTM30
69Piekarski, MateuszMasculinoINDEPENDENTM30
70Waśniewska, KarolinaFemeninoBIEGIEM RADOM!K40
71Kulawiak, ŁukaszMasculinoRUNNING POłANIECM30
72Gawor, TomaszMasculinoNIEZALEŻNYM40
73Mikołajczyk, PiotrMasculinoINDEPENDENTM70
74Malicki, BogusławMasculinoNIEZALEŻNYM50
75Grzmil, ArturMasculinoNIEZALEŻNYM40
76Szewczyk, RafałMasculinoINDEPENDENTM50
77Rzeszot, ŁukaszMasculinoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
78Wajs, RafałMasculinoINDEPENDENTM40
79Potocki, RobertMasculinoINDEPENDENTM50
80Trzciński, MarcinMasculinoDWÓJKA BIEGAM40
81Molendowski, JarosławMasculinoINDEPENDENTM20
82Rybak, ArkadiuszMasculinoINDEPENDENTM20
83Psuja, WojciechMasculinoINDEPENDENTM30
84Lachowicz, IreneuszMasculinoNIEZALEŻNYM60
85CZUBAKOWSKI, SławomirMasculinoNIEZALEŻNYM50
86Grudzień, WojciechMasculinoINDEPENDENTM60
87Rychlicka, EwaFemeninoBIEGIEM RADOM!K30
88Deja, RadosławMasculinoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
89Smigielski, AleksanderMasculinoINDEPENDENTM40
90Domagała, PiotrMasculinoWKZ KOZIENICE BBLM40
91Pawłowski, WojciechMasculinoINDEPENDENTM30
92Kulesza, KrzysztofMasculinoDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIM40
93Chmielewski, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTM20
94Pawelec, MateuszMasculinoCUG EKIPAM30
95Deja, KarolinaFemeninoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćK30
96Pałgan, PawełMasculinoINDEPENDENTM20
97Maciejczyk, PiotrMasculino[OBJECT OBJECT]M30
98Jabłońska, AngelikaFemeninoINDEPENDENTK20
99piszczatowski, wojciechMasculinoORANGE POLSKAM40
100Klonowski, DanielMasculinoDWóJKA BIEGAM40
101Nowak, DarekMasculinoNIEZALEŻNYM40
102Kubiak, SławomirMasculinoINDEPENDENTM30
103Sułecki, BartoszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
104Jędrzejczyk, SebastianMasculinoOKNONET ULTRA RUN OPOCZNOM30
105Zdrojkowski, IreneuszMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
106Witczak, SzymonMasculinoINDEPENDENTM40
107Szewczyk, DamianMasculinoINDEPENDENTM20
108Szałaśny, PiotrMasculinoTESTYOUTDOOROWE.PLM30
109Buliński, MarcinMasculinoINDEPENDENTM30
110Gawlik, WitoldMasculinoINDEPENDENTM40
111Parzelski, GerardMasculinoVENTUS RADOMM40
112Radosiński, KarolMasculinoCUGM30
113Orczykowski, JarosławMasculinoINDEPENDENTM40
114Sygut, EliaszMasculinoINDEPENDENTM20
115Konopka, AdamMasculinoINDEPENDENTM30
116Puczel, PiotrMasculinoINDEPENDENTM30
117rutka, malgorzataFemeninoNIEZALEŻNYK30
118Czerwiński, CezaryMasculinoDAMY RADE ZEGRZEM30
119ROGOLIŃSKA, AGNIESZKAFemeninoINDEPENDENTK40
120Marcinkiewicz, AnnaFemeninoNIEZALEŻNYK40
121Pawlak, WojciechMasculino42 BLSZM30
122Chłopecki, JakubMasculinoINDEPENDENTM30
123Piskorz, RobertMasculinoTEAM ZALESICEM40
124Sarzyński, SławomirMasculinoINDEPENDENTM40
125Pastuszka, WaldemarMasculinoINDEPENDENTM60
126Kluziński, JakubMasculinoKOCHAM RADOMM40
127ŚWIĘCH SKÓRA, MONIKAFemeninoDSS ORLĘTA DęBLINK40
128SKÓRA, SEBASTIANMasculinoDSS ORLĘTAM40
129Kaszewski, AdrianMasculinoINDEPENDENTM30