19 июня 2021, Radom

9 Półmaraton Radomskiego Czerwca 76

Регистрация и информация

Зарегистрированные в 9 Półmaraton Radomski Czerwiec 76 / 7 Mistrzostwa Mazowsza Lekarzy

21.1км

Нагр.номерИмяПолКлубКатегория
12Nachyła, MichałМужскойNIEZALEŻNYM20
13Starski, MarcinМужскойSTREET RUN RADOMM30
14Banaszczyk, KacperМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
15Szypuła, TomaszМужскойSTREET RUN RADOMM30
16Bojek, ŁukaszМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
17Zagórski, ŁukaszМужскойPSE RADOMM30
18Ordyński, JanuszМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM70
19Ordyńska, AniaЖенскийSSC SUCHEDNIóWK30
20Dębowski, MichałМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
21mikołajczyk, martaЖенскийKS START PUłASKI WARKAK70
22wasiliew, christoМужскойKS START PUłASKI WARKAM60
23Karłowicz, AnnaЖенскийНЕЗАВИСИМЫЙK40
24Miszkiewicz-Górecka, OlgaЖенскийVEGE RUNNERSK20
25Jaworski, HubertМужскойVEGE RUNNERSM40
26Kordula, PawełМужскойNIEZALEŻNYM40
27Niklewski, PawełМужскойNIEZALEŻNYM30
28MICHALSKA, MAłGORZATAЖенскийBIEGIEM RADOM!K50
29Kamiński, BartekМужскойNIEZALEŻNYM40
30Dobrzeniecka, AnitaЖенскийSZLONA_JADZIA_TEAMK20
31Standowicz, ArturМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
32Skwarek-Szewczyk, AgataЖенскийНЕЗАВИСИМЫЙK30
33Grzelec, AdamМужскойZABIEGANI W KIELCACH / SKRZYDLACI DZIECIOM / UPC RUNNING MAKERSM50
34Woźniczko, TomaszМужскойBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
35Podlewski, ŁukaszМужскойSTREET RUN RADOMM30
36IMIOŁEK, ADAMМужскойBIEGIEM RADOM!M50
37Pszeniczna, JoannaЖенскийVEGE RUNNERSK30
38Lenarcik, ŁukaszМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
39Imiołek, MonikaЖенскийBIEGIEM RADOM!K40
40Antczak, IlianaЖенскийZABIEGANI KIELCE K30
41Kaim, ŁukaszМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
42ANDRZEJEWSKI, TOMASZМужскойRADOMM30
43Płatos, EwelinaЖенскийRADOMK20
44Targońska, RenataЖенскийBIEGUSIEM.PLK40
45Kapusta, MarcinМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
46Mucha, ŁukaszМужскойDUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE RADOM M20
47Lipiński, SewerynМужскойSZTUKAWKRATKE.PL/UWM OLSZTYNM30
48Fijałkowski, PawełМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
49Wurmański, WiktorМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
50IWAŃSKI, JacekМужскойUKS OLIMPM40
51Wolski, JacekМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
52Ciosk, PawełМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
53Stępień, KatarzynaЖенскийPLANETA A K20
54Śmigielski, MieczysławМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM60
55Stępień, WojciechМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM16
56KILIJANEK, KAROLМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
57Powrózek, DominikМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
58Fijałkowska, AnetaЖенскийНЕЗАВИСИМЫЙK40
59Skoneczny, ŁukaszМужскойSTREET RUN RADOMM30
60Kwiatek, TomaszМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
61Gos, MateuszМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM16
62Surdy, RafałМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
63Kołodyński, PawełМужскойSTREET RUN RADOMM30
64Kowalczyk, KrzysztofМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
65Pawłowski, HubertМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
66Bieniek, KarolМужскойAUTO-TIMM40
67Banaszczyk, GrzegorzМужскойNIEZALEŻNYM30
68Figarski, MichałМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
69Piekarski, MateuszМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
70Waśniewska, KarolinaЖенскийBIEGIEM RADOM!K40
71Kulawiak, ŁukaszМужскойRUNNING POłANIECM30
72Gawor, TomaszМужскойNIEZALEŻNYM40
73Mikołajczyk, PiotrМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM70
74Malicki, BogusławМужскойNIEZALEŻNYM50
75Grzmil, ArturМужскойNIEZALEŻNYM40
76Szewczyk, RafałМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM50
77Rzeszot, ŁukaszМужскойBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
78Wajs, RafałМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
79Potocki, RobertМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM50
80Trzciński, MarcinМужскойDWÓJKA BIEGAM40
81Molendowski, JarosławМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM20
82Rybak, ArkadiuszМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM20
83Psuja, WojciechМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
84Lachowicz, IreneuszМужскойNIEZALEŻNYM60
85CZUBAKOWSKI, SławomirМужскойNIEZALEŻNYM50
86Grudzień, WojciechМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM60
87Rychlicka, EwaЖенскийBIEGIEM RADOM!K30
88Deja, RadosławМужскойBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
89Smigielski, AleksanderМужскойINDEPENDENTM40
90Domagała, PiotrМужскойWKZ KOZIENICE BBLM40
91Pawłowski, WojciechМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
92Kulesza, KrzysztofМужскойDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIM40
93Chmielewski, ŁukaszМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM20
94Pawelec, MateuszМужскойCUG EKIPAM30
95Deja, KarolinaЖенскийBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćK30
96Pałgan, PawełМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM20
97Maciejczyk, PiotrМужской[OBJECT OBJECT]M30
98Jabłońska, AngelikaЖенскийНЕЗАВИСИМЫЙK20
99piszczatowski, wojciechМужскойORANGE POLSKAM40
100Klonowski, DanielМужскойDWóJKA BIEGAM40
101Nowak, DarekМужскойNIEZALEŻNYM40
102Kubiak, SławomirМужскойINDEPENDENTM30
103Sułecki, BartoszМужскойSTREET RUN RADOMM30
104Jędrzejczyk, SebastianМужскойOKNONET ULTRA RUN OPOCZNOM30
105Zdrojkowski, IreneuszМужскойBIEGIEM RADOM!M40
106Witczak, SzymonМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
107Szewczyk, DamianМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM20
108Szałaśny, PiotrМужскойTESTYOUTDOOROWE.PLM30
109Buliński, MarcinМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
110Gawlik, WitoldМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
111Parzelski, GerardМужскойVENTUS RADOMM40
112Radosiński, KarolМужскойCUGM30
113Orczykowski, JarosławМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
114Sygut, EliaszМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM20
115Konopka, AdamМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
116Puczel, PiotrМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
117rutka, malgorzataЖенскийNIEZALEŻNYK30
118Czerwiński, CezaryМужскойDAMY RADE ZEGRZEM30
119ROGOLIŃSKA, AGNIESZKAЖенскийНЕЗАВИСИМЫЙK40
120Marcinkiewicz, AnnaЖенскийNIEZALEŻNYK40
121Pawlak, WojciechМужской42 BLSZM30
122Chłopecki, JakubМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30
123Piskorz, RobertМужскойTEAM ZALESICEM40
124Sarzyński, SławomirМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM40
125Pastuszka, WaldemarМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM60
126Kluziński, JakubМужскойKOCHAM RADOMM40
127ŚWIĘCH SKÓRA, MONIKAЖенскийDSS ORLĘTA DęBLINK40
128SKÓRA, SEBASTIANМужскойDSS ORLĘTAM40
129Kaszewski, AdrianМужскойНЕЗАВИСИМЫЙM30