30 Jun 2024, Bydgoszcz

KAMIENNA 5

Izen-emateak eta informazioa

KAMIENNA 5-era izena emandakoak

5km

IzenaGeneroaKlubaKategoria
Adamiuk, SylwiaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Afelt, LuizaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Anaszewicz, MarzenaFemeninoINDEPENDENTEAK 50
Andrzejewski, SławekMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Augustynowicz, KatarzynaFemeninoTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZK 40
Bąk, RemigiuszMasculinoINDEPENDENTEAM 40
B, MFemeninoINDEPENDENTEAK 14
Banaszak, EwaFemeninoRUN BYDGOSZCZK 40
Białowąs, DariuszMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Białowąs, JakubMasculinoCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ - STOWARZYSZENIE LEKKOATLETYCZNEM 14
BIEDROŃ, MATEUSZMasculinoWYZWANIA SPACEROWE & BIEGOWEM 30
Błażejak, KrzysiaFemeninoWTLENIEK 40
Błażejewska, MartaFemeninoDOMINTEAMK 40
Boiński, BartoszMasculinoTM IRON TEAMM 30
Borowicz, JoannaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Borowski, RadosławMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Branecka, DagmaraFemeninoJAMAJKAK 20
Brzezińska, AnnaFemeninoSTART TEAM WĄBRZEŹNO K 50
Bukowska, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Bukowski, PrzemysławMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Burdanowski, AdamMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Buzalski, RobertMasculinoORANGE POLSKAM 50
Byrtek, MarcinMasculinoTRIDROPSYM 40
Byrtek, GrzegorzMasculinoTRIDROPSYM 40
Cabaj, AgataFemeninoHABUBI SZMEHK 20
Chojnacki, PatrykMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Ciesielski, MirosławMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Cieszynski, PiotrMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Ćwiklińska, AnnaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Czaja, JarosławMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Czarnecki, JędrzejMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Dalhmann, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Dalhmann, AnnaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Daniel, TomaszMasculinoMKS SP 63 BYDGOSZCZM 40
D, IFemeninoMKS SP 63 BYDGOSZCZK 12
Delikat, AleksandraFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Derengowska, AngelikaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Derengowski, RyszardMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Dering, TomMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Didyk, LeszekMasculinoINDEPENDENTEAM 20
D, BMasculinoINDEPENDENTEAM 14
Dolińska-Fojut, AnnaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Drobczyński, WojciechMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Drozniewska, MarzenaFemeninoINDEPENDENTEAK 50
Dul, MateuszMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Dulinska, DorotaFemeninoTRISPACE/TREKK 40
Dulińska, AlicjaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Duliński, BartoszMasculinoTRISPACE/TREKM 20
Dyniewska, AgnieszkaFemeninoINDEPENDENTEAK 50
Dzielak, MartaFemeninoSAPER TEAMK 20
Dzielak, ArturMasculinoSAPER TEAMM 50
Ettinger, Justyna EttingerFemeninoRUN BYDGOSZCZK 40
Ettinger, PawełMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Felska, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Fik, JanuszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Filar, MichałMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Fojut, ArturMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Frączek Stachowicz, KingaFemeninoHARDCOROWE KREWETY K 30
Fuz, MarekMasculinoKABEL TEAM BYDGOSZCZM 50
Fuz, GabrielaFemeninoKABEL TEAM BYDGOSZCZK 50
Gackowska, DariaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Gągola, PaulinaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Gągola, PatrykMasculinoMENDEL_RUNM 30
Gapińska, AnnaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Gierszewska, KingaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Golebiewska, ElizaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
GOŁASZ, MATEUSZMasculinoWTLENIEM 30
Gorgol, Tomasz GorgolMasculinoWTLENIEM 40
Gorgol, RenataFemeninoWTLENIEK 40
Górski, KrzysztofMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Graczyk, MateuszMasculinoTROUT M 30
Graczykowski, MarekMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Grobelna, AngelikaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Grochowalska, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Gruszka, GracjanMasculinoINDEPENDENTEAM 20
GRZEGORSKI, RafałMasculinoSAPER TEAMM 50
GRZYBOWSKI, MAREKMasculinoFC PONALEWCE M 40
G, MIMasculinoFC PONALEWCE M 14
GWARDA, KLAUDIAFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Halik, KamilaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Herba, KamilaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Hoppe, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEAK 50
Ignasiak, BernadetaMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Ignasiak, JuliaFemeninoINDEPENDENTEAK 16
Janasz, KrzysztofMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Jankowska, PaulinaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Jankowski, DawidMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Januszewski, RadosławMasculinoTEAM RUDNIKM 20
Janyska, AdamMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Jeleń -Kotlarek, AgnieszkaFemeninoVEGE RUNNERSK 40
Jung, MichałMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Jurek, SławomirMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Juszkiewicz, BarbaraFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Kaczmarek, DominikaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Kaczmarek, MartaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Kania, MichałMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Karski, MarcinMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Karski, HubertMasculinoINDEPENDENTEAM70
Kasperowicz, JacekMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Kaszubowski, DanielMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Kazubowski, JacekMasculinoTRIDARKO /KAZUBKI TEAMM 50
Kazubowski, JeremiaszMasculinoKAZUBKI TEAM M 20
Kędra, AngelikaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Kędra, MariaFemeninoINDEPENDENTEAK 50
Kiełpiński, DariuszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Kłos, Katarzyna KłosFemeninoINDEPENDENTEAK 50
Kocik, MarcinMasculinoKABEL TEAM BYDGOSZCZM 40
Kolczyński, DawidMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Kolczyński, SebastianMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Kolmajer, RafałMasculinoTEAMOCHALM 40
KONONOWICZ, WOJCIECHMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Konysz, AdamMasculinoAZS UMKM 20
Kordylas, AnnaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Koseda, GrzegorzMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Kotłowski, PrzemysławMasculinoMKS SP63 BYDGOSZCZ M 40
Kotłowski, BartoszMasculinoMKS SP63 BYDGOSZCZ M 16
Kotuła, SebastianMasculinoSTART TEAM WĄBRZEŹNO M 40
Kowalska, NataliaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Kowalski, JarosławMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Kozioł, MagdalenaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Krasińska, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Krasiński, PiotrMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Krawczykowski, PrzemysławMasculinoKABEL TEAM BYDGOSZCZM 30
Krupa, PiotrMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Kryzel, TomaszMasculinoKUJAWSCY RUNNERS / SPORTOWY CZłUCHóW M 30
Krzewiński, AndrzejMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Krzywdzinska, MagdalenaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Kukliński, RafałMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Kurzepa, AdamMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Kustra, MartaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Kwaśniewska, AldonaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Kwaśniewski, WaldemarMasculinoNIEZALEŻNYM 50
Laks, KrzysztofMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Leszczynski, TomaszMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Lewandowski, MichałMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Lewicki, AleksanderMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Łapacz, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Łaz, MartaFemeninoWTLENIEK 16
Łaz, KamilMasculinoWTLENIEM 40
Łukomski, MarcinMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Maciński, WaldemarMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Maćkowski, MaciejMasculinoUPSBYDGOSZCZ/KOTłOWSKIRUNTEAM M 30
Maik, DariaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Majchrzak, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Makowski, SławomirMasculinoWTLENIEM 50
Makuszewski, MateuszMasculinoWTLENIEM 30
Malatyńska, BarbaraFemeninoTEAM RUDNIKK 50
Malina, JustynaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Małkowski, IwoMasculinoANTIDOTUMM 30
Markiewicz, KarolinaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Matelska, WiktoriaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Matuszewska, MonikaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Matuszewski, TomaszMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Mazurkiewicz, DariaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Mielcarski, MichałMasculinoMIELCAR TEAMM 40
Mikhnevich, YuryMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Miśtak, DamianMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Miśtak, KamilaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Misun, MariolaFemeninoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUK 60
Mizdalski, DawidMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Młynarczyk, MonikaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Moroszczak, BogumiłMasculinoBYDGOSKIE OKONIEM 50
Morzyk, MichałMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Murawiec, IzaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Murawiec, KrzysztofMasculinoTEAMOCHALM 40
Nadratowska, PatrycjaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Nadratowski, MaciejMasculinoKABEL TEAM BYDGOSZCZM 40
Nalewalska, JustynaFemeninoSERCE TYBETUK 30
Napierała, MikołajMasculinoTEAMOCHALM 30
Napora, MateuszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Natywa, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Natywo, GerardMasculinoMOLDY UNICORNSM 30
Norkowski, MaciejMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Nowacki, RafałMasculinoRAKIETA ZAMOśćM 50
Nowak, MariolaFemeninoINDEPENDENTEAK 50
Nowak, PatrycjaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Nowakowska Szwajca, AnnaFemeninoINDEPENDENTEAK 50
Nowicka, MartaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Nowicki, AleksanderMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Nurkiewicz, JarosławMasculinoKUNG FU PANDY 3M 50
Ochocki, MaciejMasculinoKABEL TEAM BYDGOSZCZM 30
Okoński, JarosławMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Okulicz, AnitaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Olkowska, Patrycja OlkowskaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Olkowski, DariuszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Olszar, AgataFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Olszewski, DanielMasculinoWTLENIEM 30
Ostrowski, ŁukaszMasculinoLUKE_IS_RUNNINGM 30
Ozdarski, BartoszMasculinoTEAM OZDARM 40
Pękała, MikołajMasculinoINFERNO_RUNNING_TEAMM 20
Pękała, PiotrMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Piasecki, JacekMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Pieczyńska, JoannaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Piekarski, Paweł PiekarskiMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Pierzgalski, JarekMasculinoKABEL TEAM BYDGOSZCZM 50
Pietrzak, AgataFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Pilakowska, AngelikaFemeninoTEAMOCHALK 40
Pilarski, PawełMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Piontek, ElżbietaFemeninoINDEPENDENTEAK 60
Pisarski, IgorMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Plucińska, AdriannaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Płachecka, AngelikaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Płonka, KrzysztofMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Płonka, GrzegorzMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Płotka, Anna PłotkaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Pociot, MałgorzataFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Polewski, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Prybiński, WojciechMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Przewoźniak, Marta PrzewoźniakFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Przybylska, KarolinaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Przybyła, WeronikaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Przybysławska Zinkiewicz, KingaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Ratajczak, ArkadiuszMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Renc, PatrykMasculinoSERCE TYBETU M 30
Rewers, RobertMasculinoTEAM REWERSM 30
Rolirad Kolano, MarzenaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Runner, AndrzejMasculinoRUN BYDGOSZCZM 50
Rutkowska, VirginiaFemeninoBRZEZIńSKI RUN CLUBK 40
Rygiewicz, WojciechMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Rzeszotarska, AleksandraFemeninoTEAM RUDNIKK 20
Rzeszotarski, JacekMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Sapalska, MichalinaFemeninoBIEGAJąCE ŚLIWICEK 30
Sarnecki, BartoszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Serlikowska, Agnieszka SerlikowskaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Sikorski, JarosławMasculinoKABEL TEAM BYDGOSZCZ M 40
Skorecki, AleksnaderMasculinoBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / WTLENIEM 30
Smarz, KarolMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Smerlińska, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Sobolewska, JustynaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Sosinski, MarcinMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Spychalska, KingaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Stachowicz, KarolMasculinoHARDCOROWE KREWETY M 30
Stanke, MateuszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Staszak, JustynaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Staszak, KarolinaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Stępień, TomaszMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Strugała, MaciejMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Sudas, AlenaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Sudoł, PawełMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Święcicka, MartynaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Święcicki, AndrzejMasculinoBYDGOSKIE ŻOłWIEM 50
Świgoń, AnetaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Swobodzinski, JacekMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Szala Swobodzińska, AnnaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Szczerba, KrzysztofMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Szkopiak, OliwiaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Szlinger, JakubMasculinoBYDGOSKIE OKONIEM 30
Sztejka, JolantaFemeninoKULAWA RODZINA K 40
Szubiński, IreneuszMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Szukalski, MichałMasculinoTEAM RUDNIKM 40
Szulc, AndrzejMasculinoINDEPENDENTEAM 50
SZULC, JACEKMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Szychowski, JarosławMasculinoTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM 30
Szymaska, Adrianna SzymaskaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Szymczak, MagdalenaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Szyperski, SławomirMasculinoINDEPENDENTEAM 50
Szyszka, RadosławMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Targowska, MałgorzataFemeninoAZS PBŚK 40
Targowski, MarcinMasculinoMKS SP 63 BYDGOSZCZ M 40
Tokarska, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Tokarska, KalinaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Tokarski, PawełMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Tomczak, AgnieszkaFemeninoBRZEZIńSKI RUN CLUBK 40
Trzciński, KrzysztofMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Tucholska, DominikaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Twarog, ArkadiuszMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Urbański, PrzemysławMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Urtnowska, WiktoriaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Wądołowski, KamilMasculinoBóBR KRWAM 20
Wajer, MaritaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Walda, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Wasielewska, AleksandraFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Wawrzyniak, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Wawrzyniak, MilenaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Węgrzynowski, SławomirMasculinoKABEL TEAM BYDGOSZCZM 50
Wieluńska, DorotaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Wilczyńska, JulkaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Winiecki, PawełMasculinoTEAM RUDNIKM 30
Winklarz, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Winklarz, JuliaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Winklewski, KrzysztofMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Wiśniewska, LucynaFemeninoTRISPACE/TREKK 50
Wiśniewska, DorotaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
WIŚNIEWSKI, KRZYSZTOFMasculinoTRISPACE/TREKM 50
Wiśniewski, PiotrMasculinoZIELONKA TEAMM 40
Wiśniewski, DawidMasculinoCZARDZIECI.PLM 40
Witek, MagdalenaFemeninoINDEPENDENTEAK 30
Witkowska, KatarzynaFemeninoMOLDY UNICORNSK 30
Witt, JacekMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Włodarczyk, WojciechMasculinoINDEPENDENTEAM 60
Wójcik, AnnaFemeninoINDEPENDENTEAK 40
Wójcik, TomaszMasculinoINDEPENDENTEAM 50
W, MMasculinoINDEPENDENTEA
Wojtaluk, MałgorzataFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Wojtyna, JuliaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Wolski, TomaszMasculinoINDEPENDENTEAM 30
Woźniak, AnnaFemeninoINDEPENDENTEAK 50
Woźniak, AgnieszkaFemeninoINDEPENDENTEAK 50
Woźniakowska, AgataFemeninoWTLENIEK 40
Wygenka, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTEAM 40
Zająkała, WojciechMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Zakrzewska, MartaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Zakrzewski, OskarMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Żeglicz, MarekMasculinoGKS SPóJNIA BIAłE BłOTAM 20
Zezula, WanesaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Ziółkowski, MateuszMasculinoDOWIDZENIEM 20
Żuchowski, MateuszMasculinoINDEPENDENTEAM 20
Zudzin, NataliaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Zygiel, PaulinaFemeninoINDEPENDENTEAK 20
Żylska, ZuzannaFemeninoINDEPENDENTEAK 20