25 июня 2017, Radom

V Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76

Официальные результаты V Półmaratonu Radomskiego Czerwca 76 (4 Mistrzostwa Mazowsza Lekarzy)

V Półmaratonu Radomskiego Czerwca 76 (4 Mistrzostwa Mazowsza Lekarzy)

21.1км

Первые 10 Мужчины

Место полМестоНагр.номерИмяКлубОфициальное время
112ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI WKS SLASK WROCLAW00:31:12
221TOMASZ GRYCKO UKS BLIZA WLADYSLAWOWO00:31:33
334DAMIAN PIETERCZYK НЕЗАВИСИМЫЙ00:32:34
441033SERGII UKRAINETS SK KOVEL LKB RUDNIK00:33:31
553ŁUKASZ PARSZCZYŃSKI K.S. PODLASIE BIALYSTOK00:33:32
676RAFAŁ CZARNECKI STS SKARZYSKO-KAM.00:35:36
781034HRYHORII KHOMYCH SK KOVEL LKB RUDNIK00:35:36
891032VOLODYMYR KHOMENKO SK KOVEL LKB RUDNIK00:36:03
911932ŁUKASZ WIĘCKOWSKI KIFATO MK00:36:35
1012300MICHAŁ JAGIEŁO HUSARIA RACE TEAM00:37:07
Место полМестоНагр.номерИмяКлубОфициальное время
112ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI WKS SLASK WROCLAW01:07:01
221TOMASZ GRYCKO UKS BLIZA WLADYSLAWOWO01:08:00
334DAMIAN PIETERCZYK НЕЗАВИСИМЫЙ01:10:25
443ŁUKASZ PARSZCZYŃSKI K.S. PODLASIE BIALYSTOK01:12:37
551033SERGII UKRAINETS SK KOVEL LKB RUDNIK01:12:57
666RAFAŁ CZARNECKI STS SKARZYSKO-KAM.01:16:01
781034HRYHORII KHOMYCH SK KOVEL LKB RUDNIK01:16:27
810932ŁUKASZ WIĘCKOWSKI KIFATO MK01:18:55
911300MICHAŁ JAGIEŁO HUSARIA RACE TEAM01:19:12
10121032VOLODYMYR KHOMENKO SK KOVEL LKB RUDNIK01:20:09

Первые 10 Женщины

Место полМестоНагр.номерИмяКлубОфициальное время
1612IZABELA TRZASKALSKA AZS UMCS LUBLIN00:35:35
21011ANGELIKA MACH AZS UMCS LUBLIN00:36:08
31314OLGA OCHAL PREFBET SNIADOWO TEAMOCHAL00:37:32
41416EWELINA PAPROCKA GKS TECZA NOWA WIES LEBORSKA00:37:35
52215KAROLINA WAŚNIEWSKA BIEGIEM RADOM!00:39:00
63817JUSTYNA ŚLIWIAK НЕЗАВИСИМЫЙ00:40:59
7106143LIDIA CZARNECKA STS SKARZYSKO-KAM.00:45:23
8122737MARIA RODKIEWICZ KAŁUGA BIEGNE ZEBY BARTEK MÓGL BIEGAC 00:45:59
9123264ANNA GROMADZKA STS SKARZSKO-KAMIENNA00:45:59
14167370WIOLETTA KIERCZYŃSKA BIEGNE, ZEBY BARTEK MÓGL BIEGAC00:48:18
Место полМестоНагр.номерИмяКлубОфициальное время
1712IZABELA TRZASKALSKA AZS UMCS LUBLIN01:16:11
2911ANGELIKA MACH AZS UMCS LUBLIN01:16:44
31514OLGA OCHAL PREFBET SNIADOWO TEAMOCHAL01:21:01
41816EWELINA PAPROCKA GKS TECZA NOWA WIES LEBORSKA01:21:09
51915KAROLINA WAŚNIEWSKA BIEGIEM RADOM!01:22:18
63517JUSTYNA ŚLIWIAK НЕЗАВИСИМЫЙ01:28:08
784143LIDIA CZARNECKA STS SKARZYSKO-KAM.01:36:30
899264ANNA GROMADZKA STS SKARZSKO-KAMIENNA01:38:07
9103737MARIA RODKIEWICZ KAŁUGA BIEGNE ZEBY BARTEK MÓGL BIEGAC 01:38:14
10133370WIOLETTA KIERCZYŃSKA BIEGNE, ZEBY BARTEK MÓGL BIEGAC01:41:00