25 Sep 2022, Bydgoszcz

Biegowe Pory Roku LUX-HAUS

Izen-emateak eta informazioa

Cykl Biegowe Pory Roku - 5KM-era izena emandakoak

5km

IzenaGeneroaKluba
Augustynowicz, KatarzynaFemeninoTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
Baranowski, TomaszMasculinoSAPER TEAM
Bethke, JakubMasculinoINDEPENDENTEA
Budny, JoannaFemeninoINDEPENDENTEA
Budny, EwaFemeninoULKS BARWICE
Burchard, RemigiuszMasculinoINDEPENDENTEA
Bystryk, RenataFemeninoINDEPENDENTEA
Cegłowski, MarcinMasculinoTEAM GARDONIX
Dąbrowski, PawełMasculinoATLASBIEGOW.PL
Dering, TomMasculinoBYDGOSKIE ŻÓŁWIE
Duszyńska, KasiaFemeninoINDEPENDENTEA
Garbiec, MirosławMasculinoINDEPENDENTEA
Golik, KrzysztofMasculinoFORDON RUNNERS
Grzelakowska, KlaudynaFemeninoINDEPENDENTEA
Haracewiat, CezaryMasculinoINDEPENDENTEA
Iwaniuk, JacekMasculinoINDEPENDENTEA
Jakubczak, ŁukaszMasculinoINDEPENDENTEA
Jakubczak, MichalMasculinoINDEPENDENTEA
Januszewski, RadosławMasculinoINDEPENDENTEA
Jarmuż, AdamMasculinoINDEPENDENTEA
Joachimiak, KrzysztofMasculinoINDEPENDENTEA
Kalemba, DariaFemeninoINDEPENDENTEA
Kotlęga, IwonaFemeninoINDEPENDENTEA
Kotowski, JacekMasculinoINDEPENDENTEA
Kowalski, JacekMasculinoINDEPENDENTEA
Krasińska, KatarzynaFemeninoINDEPENDENTEA
Krasiński, PiotrMasculinoINDEPENDENTEA
Kujda, DorotaFemeninoINDEPENDENTEA
Kujda, ArkadiuszMasculino1 BRYGADA LOGISTYCZNA
Lewandowska, SylwiaFemeninoINDEPENDENTEA
Maciński, WaldemarMasculinoINDEPENDENTEA
Mendel, PatrykMasculinoTM IRON TEAM
Michalak, WojciechMasculinoINDEPENDENTEA
MIKA, ALDONAFemeninoINDEPENDENTEA
Misun, MariolaFemeninoAKADEMIA MISTRZOW SPORTU
Modrzejewski, RafałMasculinoINDEPENDENTEA
NURKIEWICZ, JAROSŁAWMasculinoKUNG FU PANDY 3
Okoński, JarosławMasculinoINDEPENDENTEA
Okulicz, AnitaFemeninoMUD FOXES
Ostrowski, SzymonMasculinoINDEPENDENTEA
Ożdżyńska, PatrycjaFemeninoINDEPENDENTEA
Perlik, WiesławMasculinoBYDGOSKIE ŻOłWIE
Pieczka, MarcinMasculinoINDEPENDENTEA
Podkówka, ZbigniewMasculinoPODGÓRZ TORUŃ
Prus Fabiszak, BeataFemeninoINDEPENDENTEA
Przekwas, PawełMasculinoINDEPENDENTEA
Rassalska Kausa, JolaFemeninoINDEPENDENTEA
Rutkowski, Piotr RutkowskiMasculinoINDEPENDENTEA
SAWICKI, WALDEMARMasculinoBYDGOSKIE ŻOłWIE
Siębor, AndrzejMasculinoINDEPENDENTEA
Skarwecki, RemigiuszMasculinoŁABISZYN RUNNERS
Smaruj - Sadowska, JaninaFemeninoBYDGOSKIE ŻOłWIE
Szychowski, JarosławMasculinoTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
Szymczak, ElwiraFemeninoINDEPENDENTEA
Wajer, MaritaFemeninoINDEPENDENTEA
Włodarczyk, WojciechMasculinoCZARNE STOPY
Wójcik, AnnaFemeninoINDEPENDENTEA
Wójcik, TomaszMasculinoINDEPENDENTEA
Wolska, NataliaFemeninoINDEPENDENTEA
Zabiegło, AnnaFemeninoINDEPENDENTEA