19 jun 2021, Radom

WIRTUALNY VIII Półmaraton Radomskiego Czerwca 76

Inscripciones e info

Inscritos a VIII Półmaraton Radomski Czerwiec 76 / 7 Mistrzostwa Mazowsza Lekarzy

21.1km

DorsalNombreGéneroClubCategoría
11jóźwik, marekMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
12Nachyła, MichałMasculinoNIEZALEŻNYM20
13Starski, MarcinMasculinoSTREET RUN RADOMM30
14Banaszczyk, KacperMasculinoINDEPENDIENTEM30
15Szypuła, TomaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
16Skowrońska, EwaFemeninoINDEPENDIENTEK40
17Kośla, KamilMasculinoSTREET RUN RADOMM20
18Bojek, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM30
19BRÓDKA, PawełMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
20Zagórski, ŁukaszMasculinoPSE RADOMM30
21Jurczak, AgnieszkaFemeninoSTREET RUN RADOMK40
22Drabik, MarcinMasculinoBIEGIEM RADOM!M30
23Ordyński, JanuszMasculinoINDEPENDIENTEM70
24Ordyńska, AniaFemeninoSSC SUCHEDNIóWK30
25Sadkowski, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM40
26Pacholski, ŁukaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
27Dudek, MichałMasculinoBIEGUSIEM.PL/STREET RUN RADOM M30
28Dębowski, MichałMasculinoINDEPENDIENTEM30
29mikołajczyk, martaFemeninoKS START PUłASKI WARKAK70
30wasiliew, christoMasculinoKS START PUłASKI WARKAM60
31Karłowicz, AnnaFemeninoINDEPENDIENTEK40
32Zięba, EdytaFemeninoINDEPENDIENTEK40
33Miszkiewicz-Górecka, OlgaFemeninoVEGE RUNNERSK20
34Jaworski, HubertMasculinoVEGE RUNNERSM40
35Skowron, MałgorzataFemeninoSTREET RUN RADOMK20
36Kordula, PawełMasculinoNIEZALEŻNYM40
37JASTRZĘBSKI, ROBERTMasculinoKS START PUłASKI WARKAM30
38Niklewski, PawełMasculinoNIEZALEŻNYM30
39Puszka, JarosławMasculinoBIEGIEM RADOM!M20
40Makowska, KlaudiaFemeninoINDEPENDIENTEK16
41Kiciński, AndrzejMasculino42 BLSZM30
42Borkowski, JerzyMasculinoBIEGIEM RADOM!M60
43MICHALSKA, MAłGORZATAFemeninoBIEGIEM RADOM!K50
44Kamiński, BartekMasculinoNIEZALEŻNYM40
45Banasik, PawełMasculinoENDUHUB.COMM50
46Sobulski, KamilMasculinoPAZERNI NA SPORT LIPSKOM30
47Dobrzeniecka, AnitaFemeninoSZLONA_JADZIA_TEAMK20
48Dobrzeniecka, JadwigaFemeninoSZALONA_JADZIA_TEAMK50
49Standowicz, ArturMasculinoINDEPENDIENTEM40
50MOSKWA, KATARZYNAFemeninoSTREET RUN RADOMK40
51Skwarek-Szewczyk, AgataFemeninoINDEPENDIENTEK30
52Grzelec, AdamMasculinoZABIEGANI W KIELCACH / SKRZYDLACI DZIECIOM / UPC RUNNING MAKERSM50
53Rusak, SławomirMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
54Woźniczko, TomaszMasculinoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
55Głogowski, PiotrMasculinoSTREET RUN RADOMM30
56Fąfara, RadosławMasculinoNIEZALEŻNYM40
57Podlewski, ŁukaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
58IMIOŁEK, ADAMMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
59Imiołek, AnnaFemeninoBIEGIEM RADOM!K50
60Pszeniczna, JoannaFemeninoVEGE RUNNERSK30
61Pluszka, AdamMasculinoVEGE RUNNERSM40
62Kutkowski, MariuszMasculinoINDEPENDIENTEM40
63Lenarcik, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM40
64Imiołek, MonikaFemeninoBIEGIEM RADOM!K40
65Antczak, IlianaFemeninoZABIEGANI KIELCE K30
66Kaim, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM40
67Mielniczuk, MirosławMasculinoINDEPENDIENTEM40
68ANDRZEJEWSKI, TOMASZMasculinoRADOMM30
69Płatos, EwelinaFemeninoRADOMK20
70Różalski, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM40
71Targońska, RenataFemeninoBIEGUSIEM.PLK40
72Kapusta, MarcinMasculinoINDEPENDIENTEM30
73Mucha, ŁukaszMasculinoDUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE RADOM M20
74Lipiński, SewerynMasculinoSZTUKAWKRATKE.PL/UWM OLSZTYNM30
75Stysiek, PiotrMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
76Fijałkowski, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM40
77Wurmański, WiktorMasculinoINDEPENDIENTEM30
78IWAŃSKI, JacekMasculinoUKS OLIMPM40
79Kot, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM30
80Tulik, MateuszMasculinoINDEPENDIENTEM30
81Wolski, JacekMasculinoINDEPENDIENTEM40
82Kwapisiewicz, DariuszMasculino42 BLSZM40
83Wziątek, DariuszMasculinoBACZYŃSKI TEAMM50
84Ciosk, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM40
85Stępień, KatarzynaFemeninoPLANETA A K20
86Śmigielski, MieczysławMasculinoINDEPENDIENTEM60
87Stępień, WojciechMasculinoINDEPENDIENTEM16
88Młynarski, SylwesterMasculinoINDEPENDIENTEM30
89KILIJANEK, KAROLMasculinoINDEPENDIENTEM40
90Powrózek, DominikMasculinoINDEPENDIENTEM30
91Barwiński, KamilMasculinoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
92figura, tomaszMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
93Fijałkowska, AnetaFemeninoINDEPENDIENTEK40
94Kopciał, JarosławMasculinoSTREET RUN RADOMM30
95Skoneczny, ŁukaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
96Kowalczyk, JerzyMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
97Kwiatek, TomaszMasculinoINDEPENDIENTEM30
98Gos, MateuszMasculinoINDEPENDIENTEM16
99Cywka, WaldemarMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
100Wojtuniak, JarosławMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
101Jagieło, MichałMasculinoIłżA PęDZIM30
102Debski, MarekMasculinoKLUB SPORTOWY SASKAM30
103Surdy, RafałMasculinoINDEPENDIENTEM40
104Kołodyński, PawełMasculinoSTREET RUN RADOMM30
105Dębska, MajaFemeninoNIEZALEŻNYK30
106Stala, MałgorzataFemeninoNIEZALEŻNYK50
107Kowalczyk, KrzysztofMasculinoINDEPENDIENTEM40
109Brogowicz Stępniewska, AgnieszkaFemeninoNIEZALEŻNYK40
110Jordan, SławomirMasculinoINDEPENDIENTEM30
111Górski, RafałMasculinoSTREET RUN RADOMM30
112Pawłowski, HubertMasculinoINDEPENDIENTEM30
113Klimczyk, PawełMasculinoNIEZALEŻNYM50
114Gajęcka, MartaFemeninoSTREET RUN RADOMK20
115Zagrodnik, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM40
116Bieniek, KarolMasculinoAUTO-TIMM40
117Kloczkowski, JerzyMasculinoINDEPENDIENTEM40
118Kolaszt, MichałMasculinoIłżA PęDZIM30
119Tokarski, MariuszMasculinoINDEPENDIENTEM30
120Banaszczyk, GrzegorzMasculinoNIEZALEŻNYM30
121Figarski, MichałMasculinoINDEPENDIENTEM30
122Nowak, BartłomiejMasculinoNIEZALEŻNYM30
123Piekarski, MateuszMasculinoINDEPENDIENTEM30
124Pawelec, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM30
125MORAWSKI, MIREKMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
126Waśniewska, KarolinaFemeninoBIEGIEM RADOM!K40
127Kulawiak, ŁukaszMasculinoRUNNING POłANIECM30
128Kaczmarczyk, AdamMasculinoKACZMARCZYK TEAMM40
129Kaczmarczyk, IngaFemeninoKACZMARCZYK TEAMK40
130POŁOŃSKI, ANDRZEJMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
131Bilski, RobertMasculinoPMP POLANDM40
132Górczyński, RobertMasculinoINDEPENDIENTEM50
133Górczyńska, StellaFemeninoINDEPENDIENTEK40
134Michniewicz, BarbaraFemeninoSÓL W BUTACHK30
135Gawor, TomaszMasculinoNIEZALEŻNYM40
136Małek, ArkadiuszMasculinoPMP POLANDM50
137Gołąbek, PiotrMasculinoBIEGIEM RADOM!M20
138Wołczyk, JacekMasculinoINDEPENDIENTEM40
139Mikołajczyk, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM70
141Malicki, BogusławMasculinoNIEZALEŻNYM50
142Bartnik, GrzegorzMasculinoRADOMM40
143Rozwadowska, AgnieszkaFemeninoNIEZALEŻNYK40
144Grzmil, ArturMasculinoNIEZALEŻNYM40
145Szewczyk, RafałMasculinoINDEPENDIENTEM50
146Tokarzewski, DariuszMasculinoNIEZALEŻNYM40
148Rzeszot, ŁukaszMasculinoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
149Wajs, RafałMasculinoINDEPENDIENTEM40
150Gozdalski, AdamMasculinoINDEPENDIENTEM30
151Kalbarczyk, KrzysztofMasculinoINDEPENDIENTEM30
152Potocki, RobertMasculinoINDEPENDIENTEM50
153Suwała, AnnaFemeninoBIEGUSIEM.PL/SRR/TREND GLASS RUNNING TEAMK30
154Sputowski, JurekMasculinoBIEGIEM RADOM!M60
155Trzciński, MarcinMasculinoDWÓJKA BIEGAM40
156Pluta, JacekMasculinoNIEZRZESZONYM40
157Bartosiewicz, DariuszMasculinoNIEZALEŻNYM50
158Pałgan, DamianMasculinoINDEPENDIENTEM30
159Fajdek, StefanMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
160Skrzypczyński, ErnestMasculinoINDEPENDIENTEM30
161Molendowski, JarosławMasculinoINDEPENDIENTEM20
162Kolanowski, PawełMasculino42 BLSZM40
163Rybak, ArkadiuszMasculinoINDEPENDIENTEM20
164Wierzbicki, AndrzejMasculinoRUNNING IS HEALTH A&W RADOMM60
165Psuja, WojciechMasculinoINDEPENDIENTEM30
166Lachowicz, IreneuszMasculinoNIEZALEŻNYM60
167Stachowicz, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM20
168Malinowski, JarosławMasculinoNIEZALEŻNYM50
169CZUBAKOWSKI, SławomirMasculinoNIEZALEŻNYM50
170Grudzień, WojciechMasculinoINDEPENDIENTEM60
171Gregorczyk, KarolMasculinoBIEGIEM RADOM!M30
174Rychlicka, EwaFemeninoBIEGIEM RADOM!K30
175FILIPOWICZ, MIROSŁAWMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
176Deja, RadosławMasculinoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćM30
177Pietras, JarosławMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
178Smigielski, AleksanderMasculinoINDEPENDENTM40
179Domagała, PiotrMasculinoWKZ KOZIENICE BBLM40
182Połczyński, RadosławMasculinoMORSJANIE KOZIENICE M30
183Pawłowski, WojciechMasculinoINDEPENDIENTEM30
184Kulesza, KrzysztofMasculinoDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIM40
185Chmielewski, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM20
186Soja, CezaryMasculinoINDEPENDIENTEM40
187Filipowski, JacekMasculinoRUN FOR FUNM40
188Pawelec, MateuszMasculinoCUG EKIPAM30
189Wisniewska, AgnieszkaFemeninoNIEZALEŻNYK40
190WIŚNIEWSKI, ROBERTMasculinoINDEPENDIENTEM40
191Górski, JacekMasculinoNIEZALEŻNYM30
194Ciok, PrzemekMasculinoKS STASZEWSCYM40
195Markowska, OktawiaFemeninoKS STASZEWSCYK40
196Deja, KarolinaFemeninoBIEGNę żEBY BARTEK MOGł BIEGAćK30
197Pałgan, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM20
199Skórnicki, RafałMasculinoNIEZALEŻNYM40
200Maciejczyk, PiotrMasculino[OBJECT OBJECT]M30
201Kowalczyk, TomaszMasculinoNIEZALEŻNYM50
202Jabłońska, AngelikaFemeninoINDEPENDIENTEK20
203piszczatowski, wojciechMasculinoORANGE POLSKAM40
204Klonowski, DanielMasculinoDWóJKA BIEGAM40
205Nowak, DarekMasculinoNIEZALEŻNYM40
206Ołub, SławomirMasculinoINDEPENDIENTEM40
207Kubiak, SławomirMasculinoINDEPENDENTM30
208Solski, RafałMasculinoINDEPENDIENTEM40
209Zima, JacekMasculinoNIEZALEŻNYM50
210Kobyłecki, MateuszMasculinoDOKąD NOCą TUPTA JEż?M20
211GRZĘDA, TomaszMasculinoLENIWCE TEAM / 3 SLTRM40
212Wiącek, KrzysztofMasculinoMADASM50
214Sułecki, BartoszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
215Żyła, MarekMasculinoINDEPENDIENTEM40
216Nadrowski, KamilMasculinoINDEPENDIENTEM30
217Dychto, MichałMasculinoMICHAł, JOLA, JANEK, CECYLKAM40
218Szpaczyński, JacekMasculinoINDEPENDIENTEM20
219Marcinek, RAFAŁMasculinoINDEPENDIENTEM40
220Śwircz, DamianMasculinoVEGE RUNNERSM20
221Gołąbek, PiotrMasculinoBIEGIEM RADOM!M20
222Jędrzejczyk, SebastianMasculinoOKNONET ULTRA RUN OPOCZNOM30
223Zdrojkowski, IreneuszMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
224Witczak, SzymonMasculinoINDEPENDIENTEM40
225Szewczyk, DamianMasculinoINDEPENDIENTEM20
226Kołtunowicz, RobertMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
227Krawczyk, GrzegorzMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
228Kuc, MariuszMasculinoINDEPENDIENTEM30
229Wyrwińska, BożenaFemeninoBIEGIEM RADOM!K40
230Grabda, KarolMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
231Szałaśny, PiotrMasculinoTESTYOUTDOOROWE.PLM30
232NASKRĘT, MARIUSZMasculinoINDEPENDIENTEM40
233Buliński, MarcinMasculinoINDEPENDIENTEM30
234Sadowska, MonikaFemeninoINDEPENDIENTEK30
235Gawlik, WitoldMasculinoINDEPENDIENTEM40
236Tuzinek, PawełMasculinoZABIEGANY SKARYSZEWM40
237Parzelski, GerardMasculinoVENTUS RADOMM40
238Radosiński, KarolMasculinoCUGM30
239Maciejewski, KarolMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
240Bartel, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM30
241Sławiński, WojciechMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
242Kot, WioletaFemeninoINDEPENDIENTEK30
243Puch, TomaszMasculinoINDEPENDIENTEM40
244Holinko, EdmundMasculinoINDEPENDIENTEM60
245Mąkosa, NorbertMasculinoINDEPENDIENTEM30
246Motyka, ErnestMasculinoINDEPENDIENTEM40
247Rępalska, AgataFemeninoINDEPENDIENTEK30
248Rępalski, MarcinMasculinoBRYGADA RRM40
249Grosiak, LukaszMasculinoKACZMARCZYK TEAMM30
250Kochanowska, MagdaFemeninoBIEGIEM RADOM!K40
251Pająk, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM30
252Kowalik, ŁukaszMasculinoINDEPENDIENTEM20
253Chamerski, RobertMasculinoSTREET RUN RADOMM30
254Goździewska, OlgaFemeninoINDEPENDIENTEK30
255Orczykowski, JarosławMasculinoINDEPENDIENTEM40
256Dańska, MałgorzataFemeninoINDEPENDIENTEK40
257Dański, RafałMasculinoINDEPENDIENTEM40
258Sygut, EliaszMasculinoINDEPENDIENTEM20
259Konopka, AdamMasculinoINDEPENDIENTEM30
260Bożek, SebastianMasculinoINDEPENDIENTEM30
261Korczak, WincentyMasculinoBIEGIEM RADOM!M60
262Zychowicz, MonikaFemeninoBIEGIEM RADOM!K30
263Białek, JarosławMasculinoZABIEGANI OLSZTYNM40
264Białek, PiotrMasculinoZABIEGANI OLSZTYNM40
265Kutkowski, JanekMasculinoBIEGIEM RADOM!M30
266Szleszyński, AndrzejMasculinoINDEPENDIENTEM50
267Bidas, PiotrMasculinoNIEZALEŻNYM20
268Szewczyk, ArturMasculinoINDEPENDIENTEM40
269Walac, JacekMasculinoDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIM30
270Czerwiński, JanuszMasculinoDAMY RADE ZEGRZEM60
271PYSZCZEK, JACEKMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
272Kosin, PawełMasculinoKLUB BIEGAJąCYCH LEśNIKóW M40
273Puczel, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM30
274Czarnecki, RobertMasculinoINDEPENDIENTEM50
275Theuer Czarnecka, MałgorzataFemeninoINDEPENDIENTEK40
276Szczepaniak, AnnaFemeninoBIEGIEM RADOM!K30
277Kuczkowski, MichałMasculinoINDEPENDIENTEM30
278Przybysz, KacperMasculinoJANKI Z SADUM30
279woźniak, piotrMasculinoINDEPENDIENTEM40
280Bogucki, AndrzejMasculinoNIEZALEŻNYM50
281Puszka, JarosławMasculinoBIEGIEM RADOM!M20
282Kwintal, ŁukaszMasculinoSZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM M30
283Kurkus, AleksanderMasculinoDOGOń GRODZISK MAZOWIECKIM40
284Satora, AgnieszkaFemeninoINDEPENDIENTEK40
285Orman, TomaszMasculinoCZARNECKI RUN TEAMM50
286rutka, malgorzataFemeninoNIEZALEŻNYK30
287Kowalczyk, GrzegorzMasculinoPIONKI TRI TEAMM30
288Stolarczyk, DanielMasculinoZABIEGANY SKARYSZEWM40
289Czerwiński, MarekMasculinoDAMY RADE ZEGRZEM30
290Czerwiński, CezaryMasculinoDAMY RADE ZEGRZEM30
291Dubiel, HubertMasculinoDAMY RADE ZEGRZEM30
292Gomuła, GrzegorzMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
293Nowakowski, BartoszMasculinoINDEPENDIENTEM40
294Kryza, RafałMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
295Jedrzejewski, IgorMasculinoINDEPENDIENTEM30
296Kicek, KrzysztofMasculinoBIEGIEM RADOM!M70
297Ulijasz, KrzysztofMasculinoKS START PUłASKI WARKAM40
298Kasprzak, DariuszMasculinoKS START PUłASKI WARKAM50
299Januchowski, JacekMasculinoDAMY RADE ZEGRZEM70
300ROGOLIŃSKA, AGNIESZKAFemeninoINDEPENDIENTEK40
301Marcinkiewicz, AnnaFemeninoNIEZALEŻNYK40
302Chajdys, PiotrMasculinoSTREET RUN RADOMM30
303Grudzień, MichałMasculinoINDEPENDIENTEM30
304Pacyna, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM30
305Paszkiel, SebastianMasculinoINDEPENDIENTEM40
306Zielińska, DianaFemeninoINDEPENDIENTEK30
307Wójtowicz, JustynaFemeninoINDEPENDIENTEK40
308Borek, PatrykMasculino42 BLSZM20
309Ulijasz, MariaFemeninoINDEPENDIENTEK30
310Pietras, JolaFemeninoINDEPENDIENTEK40
311Kucharski, MarcinMasculinoINDEPENDIENTEM30
312Prasek, TERESKAFemeninoINDEPENDIENTEK40
313Kamola, JacekMasculinoINDEPENDIENTEM50
314Pawlak, WojciechMasculino42 BLSZM30
315Bielawska, AnnaFemeninoSTREET RUN RADOMK40
316Skowron, MichałMasculinoINDEPENDIENTEM30
317Grzyb, KrzysztofMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
318Ługowski, MarcinMasculinoBIEGIEM RADOM!M20
319Osiński, MarcinMasculinoBIEGIEM RADOM!M30
320Osiński, RafałMasculinoBIEGIEM RADOM!M20
321Gołda, KarolMasculinoINDEPENDIENTEM30
322Pietralski, WojciechMasculinoINDEPENDIENTEM40
323Szymański, ArkadiuszMasculinoINDEPENDIENTEM40
324Chłopecki, JakubMasculinoINDEPENDIENTEM30
325Zaremba, AnnaFemeninoBIEGIEM RADOM!K30
326Nowak, BartłomiejMasculinoINDEPENDIENTEM20
327KAWKA, MAŁGORZATAFemeninoGLORIA VICTISK30
328Piskorz, RobertMasculinoTEAM ZALESICEM40
328Pająk, KacperMasculinoTEAM ZALESICEM20
329Sarzyński, SławomirMasculinoINDEPENDIENTEM40
330Sędrowski, AdamMasculinoINDEPENDIENTEM20
331Pasek, WojciechMasculinoPASAT KOńSKIEM60
332Dębowska, AdaFemeninoPASAT KOńSKIEK20
333Furmaniuk, JaromirMasculinoSAMOTNY BIAłY ŻAGIELM40
334Matraszek, MaciejMasculinoSTREET RUN RADOMM30
335Dekowski, MarcinMasculinoINDEPENDENTM30
336Pastuszka, WaldemarMasculinoINDEPENDIENTEM60
337Marlecki, MichałMasculinoINDEPENDIENTEM30
338Glogowski, LukaszMasculinoSTREET RUN RADOMM30
339Świercz, DawidMasculinoINDEPENDIENTEM20
340Ruchomski, WiesławMasculinoNIEZALEŻNYM60
341Olesiński, GrzegorzMasculinoINDEPENDIENTEM30
342woźniak, mateuszMasculinoINDEPENDIENTEM40
343LIS, MAGDALENAFemeninoTEAM ZALESICEK20
344Ura, MariuszMasculinoPMP POLANDM40
345Jakubczyk, ZbyszekMasculinoINDEPENDIENTEM50
346Czekaj, WojciechMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
347Maj, RafałMasculinoZABIEGANY SKARYSZEWM40
348Kokosza, PawełMasculinoPSP WIERZCHOWINYM40
349DZIEPAK, PiotrMasculino1. BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEM40
350Wietecki, ŁukaszMasculinoIDMAR RACING TEAMM30
351Gajewski, MariuszMasculinoINDEPENDIENTEM40
352Stalka, PrzemekMasculinoSOBOTNI BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEM40
353GŁOGOWSKI, ZBIGNIEWMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
354Wilk, MariuszMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
355Bińkowski, LeonMasculinoBIEGIEM RADOM!M60
356Jurek, DanielMasculinoBIEGIEM RADOM!M30
357Cieślak, KrzysztofMasculinoINDEPENDIENTEM40
358Kosierkiewicz, GrzegorzMasculinoKAROLEM40
359Grzenia, MałgorzataFemeninoCENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTK50
360Kaczorowski, KrzysztofMasculinoINDEPENDIENTEM40
361Gugulska, MagdaFemeninoINDEPENDIENTEK50
362Kaczmarzyk, KarolMasculinoSTREET RUN RADOMM30
363Grzesik, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM20
364Makulski, PawełMasculinoPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAM40
365Suwała, KrzysztofMasculinoSZYBCIEJ NIE UMIEMM30
366Wojtuniak, RafałMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
367Kluziński, JakubMasculinoKOCHAM RADOMM40
368Mirakowska, EwaFemeninoBIEGIEM RADOM!K40
369Piasta, EmilMasculinoBEEP BEEP RADOMM40
370Janowska, AnnaFemeninoINDEPENDIENTEK30
371Brzeski, MirosławMasculinoBIEGIEM RADOM!M60
372Brzeska, JolantaFemeninoBIEGIEM RADOM!K60
373Orczykowski, DariuszMasculinoBIEGIEM RADOM!M50
374Lutek, RadosławMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
375Wilk, WiktoriaFemeninoINDEPENDIENTEK20
376Chojnacki, MaciejMasculinoTEAM ZALESICEM40
377Chamela, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM30
378Marlecki, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM40
379Cuber, DariuszMasculinoINDEPENDIENTEM40
380Gaj, MarekMasculinoLORZA SZYDERCUFM40
381KRZYSIAK, ANNAFemeninoINDEPENDIENTEK40
382Kszczotek, MateuszMasculinoINDEPENDIENTEM20
383Madej, ArturMasculinoBIEGIEM RADOM!M40
384Staniszewska, MagdalenaFemeninoBIEGIEM RADOM!K30
385Zając, EmilianMasculinoBIEGAJąCE ZAJąCE
386Kuczyński, DanielMasculinoPRĘŻNE VACKYM40
387Niemirski, AndrzejMasculinoKS START PUŁASKI WARKAM50
388Raszewski, JacekMasculinoNIEZALEŻNYM50
389Musiałek, AgataFemeninoINDEPENDIENTEK30
390Ferek, MaciejMasculinoNIEZALEŻNYM40
391Tomczyk, MariuszMasculinoINDEPENDIENTEM40
392Sułecka-Chłopicka, AgnieszkaFemeninoINDEPENDIENTEK40
393Kowalczyk, MartynaFemeninoPIONKI TRI TEAMK20
394Banasiak, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM50
395ŚWIĘCH SKÓRA, MONIKAFemeninoDSS ORLĘTA DęBLINK40
396SKÓRA, SEBASTIANMasculinoDSS ORLĘTAM40
397Kaszewski, AdrianMasculinoINDEPENDIENTEM30
398Grobelny, MariuszMasculinoINDEPENDIENTEM40
399Bzura, JacekMasculinoINDEPENDIENTEM40
400Tomaszewska, AgnieszkaFemeninoINDEPENDIENTEK20
401Kraska, TadeuszMasculinoBIEGIEM RADOM!M70
402CHYLICKI, MarianMasculinoBIEGIEM RADOM!M60
403Bialik, ArkadiuszMasculinoINDEPENDIENTEM20
404Fit, TomaszMasculinoINDEPENDIENTEM40
405Kaczmarek, MikołajMasculinoINDEPENDIENTEM16
406Jóźwik, MaciejMasculino42 BLSZM30
407Zdun, GrzegorzMasculino#RUNNINGTEAM83M30