31 gru 2018, Łódź

XXXIV Bieg Sylwestrowy

Wyniki

Zapisani na Bieg Młodzieżowy

2km

Ściągnij wyniki
NumerImięPłećKlub
1051Czernek, AlicjaKobietaNIEZALEŻNY
1052F, MKobietaBBKTS
1053J, PMężczyznaCELIRONMAN
1054L, JMężczyznaNIEZALEŻNY
1055Trociński, KacperMężczyznaRYSIOTEAM
1056L, ZKobietaTEMPIO
1057S, JMężczyznaNIEZALEŻNY
1058B, KMężczyznaBORKI
1059K, PMężczyznaUKS KUSY
1060B, JMężczyznaNIEZALEŻNY
1061R, JKobietaSP 149
1062R, HMężczyznaSZKOŁA BALETOWA ŁÓDŹ
1063Weiss, MateuszMężczyznaNIEZALEŻNY
1064P, AMężczyznaNIEZALEŻNY
1065Czernek, AlicjaKobietaSP34
1066Z, JMężczyznaORIENTUś ŁODź
1067Zając, LudwikaKobietaNIEZALEŻNY
1068Kurzejamska, BeataKobietaNIEZALEŻNY
1069Z, OMężczyznaNIEZALEŻNY
1070M, FMężczyznaNIEZALEŻNY
1071P, AKobietaNIEZALEŻNY
1072S, LKobietaUKS FILIPIDES TERESIN
1073K, TMężczyznaNIEZALEŻNY
1074K, MMężczyznaNIEZALEŻNY
1075T, FMężczyznaORIENTUś ŁODź
1076B, MKobietaATLAS RUNNING TEAM
1077R, TPMężczyznaORIENTUś ŁODź
1078K, AMężczyznaDWUJKA BIEGA
1079Konwiński, MateuszMężczyznaNIEZALEŻNY
1080G, BMężczyznaNIEZALEŻNY
1081S, JKobietaNOWAK TEAM
1082G, AKobietaSZKOłA PODSTAWOWA ROKICINY
1083S, NKobietaSZKOłA PODSTAWOWA ROKICINY
1084C, NKobietaAZS ŁóDź
1085K, WMężczyznaAKADEMIA LEKKOATLETYKI ŁóDź
1086Karolczuk, AleksandraKobietaLUKS "BOGUSZYCE"
1087K, MKobietaLUKS "BOGUSZYCE"
1088M, JKobietaLUKS "BOGUSZYCE"
1089marcinkowkowski, dawidMężczyznaRKS ŁODź
1090Szczepaniak, IgorMężczyznaRKS ŁODź
1091Wójcik, NelaKobietaVENOL ATOMóWKI ŁóDź
1092Ziemba, WiktoriaKobietaRUDZKI KLUB SPORTOWY
1093M, MMężczyznaORIENTUś ŁODź
1094S, WMężczyznaNIEZALEŻNY
1095Kijański, WiktorMężczyznaRKS ŁODź
1096K, NKobietaRKS ŁODź
1097M, MKobietaRKS ŁODŹ
1098W, AMężczyznaRUDZKI KLUB SPORTOWY
1099L, PMężczyznaRKS ŁODź
1100S, KKobietaNIEZALEŻNY
1101Motyka, AleksandraKobietaRUDZKI KLUB SPORTOWY
1102L, ZKobietaPIąTKOWSKI KLUB BIEGACZA TEMPIO
1103M, AKobietaRKS ŁODź
1104H, DKobietaRKS ŁODź
1105M, MMężczyznaRKS ŁODź
1106Jendrzejczak, OlaKobietaBBRC
1107S, JMężczyznaNIEZALEŻNY
1108S, HKobietaSPORTOWA AKADEMIA MALUCHA
1109O, SKobietaNIEZALEŻNY
1110S, JMężczyznaAGB TORFY
1111J, FMężczyznaNIEZALEŻNY
1112P, AMężczyznaAKADEMIA LEKKOATLETYKI ŁóDź
1113H, KMężczyznaNIEZALEŻNY
1114H, MKobietaNIEZALEŻNY
1115F, PMężczyznaRAJSPORT ACTIVE
1116A, JMężczyznaRKS ŁODź
1117G, UKobietaNIEZALEŻNY
1118G, JMężczyznaNIEZALEŻNY
1119P, MMężczyznaFUJITSU ŁóDź RUNNING TEAM
1120P, MKobietaFUJITSU ŁóDź RUNNING TEAM
1121P, KKobietaFUJITSU ŁóDź RUNNING TEAM
1122M, NKobietaESPRESSOZADWOKATEM.PL
1123Wciórka, NikodemMężczyznaNIEZALEŻNY
1124Żelichowski, DominikMężczyznaNIEZALEŻNY
1125K, PKobietaNIEZALEŻNY
1126Gacek, WiktorMężczyznaNIEZALEŻNY
1127Wciórka, NikodemMężczyznaNIEZALEŻNY
1128S, WKobietaŁODź KOCHA SPORT
1129K, KMężczyznaUKS AZYMUT PABIANICE
1130Olejnik, PaulinaKobietaNIEZALEŻNY
1131K, MKobieta SKS 137 DELFIN - ŁóDź
1132Kobyliński, JanMężczyznaŁKS
1133L, AMężczyznaNIEZALEŻNY
1134L, JMężczyznaNIEZALEŻNY
1135Ciącio, MaksymilianMężczyznaMKS ALEKSANDRóW ŁóDZKI
1136Tkaczyk, PatrykMężczyznaNIEZALEŻNY
1137Doreń, WiktoriaKobietaORIENTUś ŁODź
1138Berlińska, PaulinaKobietaORIENTUś ŁODź
1139Gola, MartynaKobietaORIENTUś ŁODź
1140Słomczyński, IgnacyMężczyznaORIENTUś ŁODź
1141Nowak, MichałMężczyznaORIENTUś ŁODź
1142Bartos, ZbigniewMężczyznaORIENTUś ŁODź
1143Ledzion, PiotrMężczyznaORIENTUś ŁODź
1144G, JKobietaORIENTUś ŁODź
1145L, AMężczyznaORIENTUś ŁODź
1146B, AMężczyznaAUTO RELAX
1147B, KMężczyznaNIEZALEŻNY
1148Pietrzak, WiktoriaKobietaVENOL ATOMóWKI ŁóDź
1149G, MMężczyznaRKS ŁODź
1150M, SMężczyznaNIEZALEŻNY
1151Cybulski, MateuszMężczyznaKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1152Lewandowska, LauraKobietaKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1153Gutkowski, KrystianMężczyznaKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1154Stańczyk, MateuszMężczyznaKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1155Langner, JoannaKobietaKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1156M, KMężczyznaKUTNO BIEGA
1157Bartczak, DawidMężczyznaKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1158F, PKobietaNIEZALEŻNY
1159FRĄCZAK, OLIWIAKobietaNIEZALEŻNY
1160B, JMężczyznaNIEZALEŻNY
1161K, KMężczyznaKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1162S, AKobietaLKS KOLUSZKI
1163S, AKobietaLKS KOLUSZKI
1164S, KMężczyznaLKS KOLUSZKI
1165S, MMężczyznaLKS KOLUSZKI
1166N, JKobietaLKS KOLUSZKI
1167N, AKobietaLKS KOLUSZKI
1168K, PMężczyznaLKS KOLUSZKI
1169B, IMężczyznaNIEZALEŻNY
1170Drużbicki, MateuszMężczyznaGOKIS ZAPOLICE
1171Reszczyński, MikołajMężczyznaNIEZALEŻNY
1172C, MKobietaVENOL ATOMóWKI ŁóDź
1173J, KMężczyznaNIEZALEŻNY
1174Starnowski, PatrykMężczyznaROSół TEAM
1175Byrska, WiktoriaKobietaVENOL ATOMóWKI ŁóDź
1176S, WKobietaVENOL ATOMóWKI
1177B, AMężczyznaFLEXIDEA
1178Strzałkowski, KrzysztofMężczyznaRKS ŁODź
1179P, MKobietaLKS KOLUSZKI
1180K, MMężczyznaNIEZALEŻNY
1181Sadowska, KasiaKobietaNIEZALEŻNY
1182S, IKobietaNIEZALEŻNY
1183Siwiec, OliwiaKobietaVENOL ATOMóWKI ŁóDź
1184Rynkowski, KacperMężczyznaBBRC ŁóDź
1185K, PMężczyznaNIEZALEŻNY
1186S, KMężczyznaEURO KAPI ŁÓDŹ
1187Andrzejewski, OSKARMężczyznaNIEZALEŻNY
1188Czemierzewski, KamilMężczyznaRKS ŁODź
1189O, MKobietaNIEZALEŻNY
1190M, SMężczyznaNIEZALEŻNY
1191M, AKobietaNIEZALEŻNY
1192Michalik, JuliaKobietaNIEZALEŻNY
1193W, PMężczyznaRKS ŁODź
1194S, MMężczyznaNIEZALEŻNY