22 lip 2018, Yaiza

I TRAVESIA MUSEO ATLANTICO BAHIA PLAYA BLANCA - YAIZA

Wyniki

Zapisani na TRAVESIA MUSEO ATLANTICO BAHIA PLAYA BLANCA - YAIZA

4km

ImięPłećKlubKategoria
Adams, MalMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 55 M
Aguiar Miramontes, AbianMężczyznaBLUFF FARIONESJUNIOR 1 M
Allen, GeorgiaKobietaNIEZALEŻNYJUNIOR 2 F
Amoros valenciano, RamónMężczyznaTRIMAKINAMASTER 35 M
ARANEGA BENITEZ, ARANCHAKobietaTENERIFE MASTERSMASTER 60 F
Arantzamendi Llull, JamilaKobietaCLUB NATACION TENERIFE MASTERSMASTER 35 F
Bailey, PeterMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 65 M
Barreto Martínez, VictorMężczyznaTODO POR UN SUENOMASTER 40 M
Benítez González, FernandoMężczyznaRCNA PINGüINOSMASTER 45 M
Bergström, María KarolinaKobietaC.D. SWIM&TRAIN MASPALOMASMASTER 55 F
Brown, Isabella CatherineKobietaCT CLARETMASTER 30 F
Campo Navarro, CristinaKobietaNIEZALEŻNYMASTER 35 F
Campo vega, A mauricioMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 45 M
Cankovic, NebojsaMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 35 M
Cantera Gonzalez, AlbertoMężczyznaCD BELéN MARIAMASTER 35 M
Caraballo Chicano, SaraKobietaCLUB DEPORTIVO BLUFI FARIONESMASTER 30 F
Carretero Santana, AiramMężczyznaCN CARUCAGUAMASTER 20 M
CASTRO SANTANA, MARIA JOSEKobietaAGRUPACION DEPORTIVA SANTA CRUZMASTER 55 F
CEDRÉS MARTÍN, ALBERTOMężczyznaGARAGUAJUNIOR 1 M
cova mota, diegoMężczyznaAGRUPACION DEPORTIVA SANTA CRUZMASTER 25 M
Crespo Vega, EnriqueMężczyznaNADAMASMASTER 40 M
Curbelo guerra, SergioMężczyznaC. N VULCANIA MASTER MASTER 30 M
Dammann, ChristianMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 40 M
Darias, DinorahKobietaTENERIFE MASTERSMASTER 45 F
De frutos Martinez, JavierMężczyznaBLUFI FARIONESJUNIOR 1 M
Diaz Garcia, BelenKobietaC. D. MISTRAL-TENETEIDEMASTER 40 F
Díaz Pavanes, AlvaroMężczyznaUD BREñAMENESENCIAJUNIOR 1 M
Egea Ureña, IñakiMężczyznaTRIMÁKINAMASTER 50 M
Engholm, LauMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 55 M
Fariña Tadeo, SantiagoMężczyznaCLUB TENERIFE MASTERMASTER 35 M
Fegert, MiriamKobietaC.D. TEIMARMASTER 35 F
Fernandez, RaulMężczyznaCN LAS ESCUEVASMASTER 40 M
Fernández Martin, Francisco ManuelMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 35 M
FERNANDEZ GONZALEZ, TOMAS VALENTINMężczyznaGARAGUAMASTER 40 M
Fernandez Rivero, AlejandroMężczyznaBLUFI FARIONESJUNIOR 1 M
FERNANDEZ SOSA, JUAN CARLOSMężczyznaCLUB NATACION LAS PALMASMASTER 45 M
FINCIAS, RUBENMężczyznaWATERPROOFMASTER 40 M
Garcia, LuciaKobietaTRIMAKINAMASTER 40 F
García artile, Julio EstebanMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 30 M
García Fierro, Victor ManuelMężczyznaCN VULCANIA MÁSTERMASTER 30 M
garcia garcia, gustavoMężczyznaTENERIFE MASTERSMASTER 40 M
garcia garcia, israelMężczyznaBERTY BROTHERSMASTER 50 M
García Perestelo, GuillermoMężczyznaNADAMASMASTER 25 M
García Sosa, JavierMężczyznaC N LAS ESCUEVASJUNIOR 1 M
García Suárez, EduardoMężczyznaCLUB NATACION LAS PALMASMASTER 45 M
GOMEZ GUINDAL, JOSE ANTONIOMężczyznaCN VULCANIAMASTER 50 M
Gómez zapater, RaquelKobietaNIEZALEŻNYMASTER 30 F
gonzalez, manuelMężczyznaTRIYAIZAMASTER 40 M
gonzalez, nataliaKobietaNIEZALEŻNYMASTER 45 F
González Cabrera, SaraKobietaNADAMASJUNIOR 1 F
Gonzalez de Chaves de Otaola, VictorMężczyznaC.D. TEIMARMASTER 40 M
González Gómez, Victor ManuelMężczyznaTODO POR UN SUENOMASTER 30 M
González SUAREZ, Ana teresaKobietaGARAGUAMASTER 30 F
Goossens, ThomasMężczyznaTRIDENTE TINAJOMASTER 50 M
Gopar Bonilla, Silvia CristinaKobietaNIEZALEŻNYMASTER 40 F
GUTIERREZ ARTEAGA, JOSEMężczyznaCLUB NATACION TENERIFE MASTERSMASTER 40 M
HARRIS, RichardMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 50 M
Hernandez garcia, IvanMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 35 M
HERNÁNDEZ GUIMERÁ DE LA HOZ, CONRADO GINÉSMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 40 M
Hernández Hernández, Jesús AlexisMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 45 M
Hernández León, FedericoMężczyznaTENERIFE MASTERSMASTER 45 M
hernandez rodriguez, sergioMężczyznaVULCANIAMASTER 40 M
HERNANDEZ RODRIGUEZ, MARIA BEGOÑAKobietaCD VULCANIAMASTER 50 F
HORMIGA PAEZ, JESUS MANUELMężczyznaCN VULCANIAMASTER 55 M
Jezikova, LuciaKobietaGARAGUAMASTER 40 F
Kay, PamKobietaNIEZALEŻNYMASTER 55 F
Krimm, DorisKobietaNIEZALEŻNYMASTER 55 F
LEDDA ALEMÁN, DÁVIDEMężczyznaCLUB NATACIÓN AGUACANJUNIOR 1 M
LEDDA ALEMÁN, MICHAELMężczyznaCLUB NATACIÓN AGUACANJUNIOR 1 M
LEON SIERRA, CRISTINAKobietaCLUB NATACION LAS PALMASMASTER 35 F
Leuza Labiano, IgnacioMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 45 M
Lippens, Adeline MarieKobietaC.D. SWIM&TRAIN MASPALOMASMASTER 40 F
Lopez Armas, ElenaKobietaCONEJEROS EN REMOJOMASTER 30 F
lopez gonzalez, maria estherKobietaTENERIFE MASTERSMASTER 60 F
MACHIN HERNANDEZ, ERIKAKobietaVULCANIAMASTER 40 F
Machin Morales, Juana TeresaKobietaCLUB DE TRIATLON COSTA TEGUISEMASTER 50 F
Marrero carmona, DinaKobietaNIEZALEŻNYMASTER 25 F
Marrero Delgado, EduardoMężczyznaUCAM FUENSANTAJUNIOR 2 M
Martín Conde, Lourdes VanesaKobietaTENERIFE MASTERSMASTER 40 F
Martin Melian, RaquelKobietaCN VULCANIAJUNIOR 2 F
Martínez Melendez, EnriqueMężczyznaTRIMAKINAJUNIOR 1 M
Mateo Falero, AdrielMężczyznaC.D.BLUFI FARIONESJUNIOR 1 M
MATEOS BATISTA, FRANCISCOMężczyznaCLUB NATACION LAS PALMASMASTER 55 M
Maunder olivier, FlaviaKobietaSWIM&TRAINMASTER 35 F
Mayero, PaulaKobietaNIEZALEŻNYMASTER 20 F
Morales Umpierrez, Pedro LucasMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 30 M
Mulhearn, ConradMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 45 M
Negrin Figueroa, Maria ElenaKobietaCLUB NATACION TENERIFE MASTERSMASTER 45 F
Parra batista, Nayra elbaKobietaCLUB NATACION MACHAL GOMERA MASTER 35 F
Pérez Díaz, GálataKobietaNIEZALEŻNYMASTER 50 F
Pérez Macías, Juana TeresaKobietaMETROPOLEMASTER 55 F
Pérez Rodríguez, María AuxiliadoraKobietaTRIMAKINAMASTER 50 F
Pérez Rodríguez, MariaKobietaTRIMAKINAMASTER 50 F
Quiroga Montes, LuisMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 35 M
Ramírez Santana, CristinaKobietaMETROPOLEMASTER 50 F
REGULEZ LUZARDO, JAVIERMężczyznaTODO POR UN SUENOMASTER 45 M
RIVERO GONZALEZ, ERIKAKobietaCLUB NATACION LAS ESCUEVASJUNIOR 1 F
Rivero Reyes, NelsonMężczyznaLAS ESCUEVASMASTER 45 M
rodriguez, JuanmiMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 35 M
Rodriguez Acosta, ARAMIS FELIPEMężczyznaC.D.BREñAMENINFANTIL M
Rodríguez Mendoza, AlejandroMężczyznaBLUFI FARIONESJUNIOR 1 M
Rodriguez mitchell, Antonio(robert)MężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 60 M
RODRIGUEZ RODRIGUEZ, ROBERTOMężczyznaTRI YAIZAMASTER 40 M
Rodriguez Viera, Jose JavierMężczyznaCLUB NATACION LAS PALMASMASTER 35 M
Samblás Pérez, RubénMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 45 M
Sanchez sanchez, LuisMężczyznaCLUB NATACION MACHAL GOMERAMASTER 35 M
SANTAMARIA FERNANDEZ, IñigoMężczyznaCDNONADAMOSINFANTIL M
SANTAMARIA FERNANDEZ, INESKobietaCDNONADAMOSJUNIOR 1 F
Santana Camacho, PedroMężczyznaNIEZALEŻNYMASTER 50 M
Santana flores, AinhoaKobietaCLUB NATACION FAYNAGUA CIUDAD DE TELDEJUNIOR 1 F
Santana Miranda, AntonioMężczyznaCN METROPOLEMASTER 50 M
Santiago gonzalez, FranciscoMężczyznaGARAGUAMASTER 45 M
Scardino, EleonoraKobietaCN CAIMAMASTER 25 F
Sosa de rada, ArumaKobietaVULCANIAMASTER 30 F
Torres Martín, Juan ValentínMężczyznaCLUB DE NATACIóN LAS ESCUEVASMASTER 40 M
Turegano, AngelMężczyznaMETROPOLEMASTER 35 M
Vadillo Pereira, IriaKobietaCD BREñAMENJUNIOR 1 F
VIÑOLY MARTÍN, ACOIDANMężczyznaNIEZALEŻNYJUNIOR 2 M
YAGÜE PLATÓN, JESÚS MARÍAMężczyznaVULCANIAMASTER 40 M
Yeates, DavidMężczyznaNAC MASTERS DUBLINMASTER 50 M