14 mar 2021, Bydgoszcz

Cross Run Budstol Invest 2020/2021

Zapisy i informacje

Zapisani na Cykl Dużo Górek - Grand Prix

10km

ImięPłećKlubKategoria
Augustyniak, PiotrMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Awizen, AntoniMężczyznaTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM60
Bąk, OskarMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Bejgier, EdmundMężczyznaBIEGAM Z DęBAMI OSIELSKOM50
Biernat, MagdalenaKobietaTG SOKÓŁ GNIEWKOWO K30
Bohdanowicz, PatrycjaKobietaNIEZALEŻNYK30
Brunke, TomaszMężczyznaRUN BYDGOSZCZM40
Bugalski, WojciechMężczyznaAKADEMIA MISTRZóW SPORTUM40
Burczyk, RomanMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Burczyk, KatarzynaKobietaNIEZALEŻNYK40
Buzalski, RobertMężczyznaORANGE POLSKAM40
Ćwiklińska, AnnaKobietaAKADEMIA MISTRZÓW SPORTUK40
Cyl, DawidMężczyznaZIELONY PELIKANM40
Czeliński, LeszekMężczyznaNIEZALEŻNYM50
Czerwiakowski, SebastianMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Drwęcki, DanielMężczyznaBIEGNIJ Z PROSERVICEM30
Durczak, JerzyMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Felczak, JakubMężczyznaCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ - STOWARZYSZENIE LEKKOATLETYCZNEM20
Gaca, PiotrMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Geszkiewicz, MartaKobietaNIEZALEŻNYK30
GIERACH, KRZYSZTOFMężczyznaNIEZALEŻNYM60
Gładkowski, LeszekMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Gołata, WojciechMężczyznaWILCZA WATAHAM40
Gołata, AgnieszkaKobietaWILCZA WATAHAK30
Gruszka, GracjanMężczyznaCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ - STOWARZYSZENIE LEKKOATLETYCZNEM20
Hermelin, WojciechMężczyznaKANCELARIA-HMMM40
Iwan, RemigiuszMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Jagieła, JarosławMężczyznaTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM40
Jaroszewicz, AdamMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Jaroszewski, JanMężczyznaNIEZALEŻNYM20
Jenczewski, SzymonMężczyznaALBATROSYM20
Kabaciński, JarosławMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Karaszewski, AleksanderMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Karwecki, PatrykMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Kastrau, TomaszMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Knothe, AdamMężczyznaBUDSTOL INVESTM40
Kowalczyk, KamilaKobietaCROSS FORDON/SILNI PONAD MIARĘK20
Kowalkowski, PiotrMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Kowalski, JacekMężczyznaWILCZA WATAHAM40
KOWALSKI, DAMIANMężczyznaCROSS FORDONM30
Kryske, MariuszMężczyznaSPOJNIA BIAłE BłOTAM30
Kubiak, SławomirMężczyznaNIEZALEŻNYM50
Lato, SławekMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Lewandowski, DanielMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Lorenc - Kruszyńska, SylwiaKobietaNIEZALEŻNYK30
Losek, MichałMężczyznaMASZERUJ ALBO GIŃM40
Lutowski, WojciechMężczyznaRUN PASJAM30
LWOWSKI, ZbigniewMężczyznaFOREST GANGM40
Łuczak, PiotrMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Maczyński, GrzegorzMężczyznaTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM50
Magdziarz, JakubMężczyznaKANCELARIA-HMMM40
Makowski, SławomirMężczyznaRUN PASJAM50
Maziarz, GrzegorzMężczyznaAKADEMIA MISTRZóW SPORTUM40
Michalak, GrzegorzMężczyznaNIEZALEŻNYM20
Michalewski, BartoszMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Mielcarski, MichałMężczyznaMIELCAR TEAMM30
Mindykowski, ZbigniewMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Niedbalski, GrzegorzMężczyznaRUN BYDGOSZCZM60
Nowakowski, KrzysztofMężczyznaTRISPACE/TREKM30
Ograbek, KamilMężczyznaBISTA TEAMM30
Paczkowski, MirosławMężczyznaCB 163M50
Paterski, DawidMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Piekarski, MarekMężczyznaRESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZM40
Piotrowski, DariuszMężczyznaGARDENFLORA MTB TEAMM40
Pisarski, IgorMężczyznaNIEZALEŻNYM20
Podemska, PatrycjaKobietaFOREST GANGK30
Podkówka, ZbigniewMężczyznaNIEZALEŻNYM60
Podlecka, PaulaKobietaNIEZALEŻNYK20
Popielarz, RobertMężczyznaWKURW_TEAMM50
Potrzebowska, AgataKobietaŻółTOKRóLEWSCY & DEAFK30
Prądzyński, MarcinMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Puchacz, MarcinMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Raczyński, KrzysztofMężczyznaBIEGAJACY FILOZOF TEAMM60
Romecki, KarolMężczyznaFOREST GANGM30
Rosiak, JarosławMężczyznaNIEZALEŻNYM50
Rybak, RemigiuszKobietaNIEZALEŻNYK40
Rychter, KarolMężczyznaTHE RYCHTERSM40
Rzeszotarski, DanielMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Serwińska, EwaKobietaNIEZALEŻNYK20
siuda, marekMężczyznaKLINIKA TRIATHLONUM40
Skorupska, EwaKobietaNIEZALEŻNYK30
Stępniak, KrzysztofMężczyznaRUN4FUNM40
Szulc, JoannaKobietaNIEZALEŻNYK40
Szwarc, PawełMężczyznaAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM40
Szychowski, JarosławMężczyznaTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM30
Szymanowski, PawełMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Tarczyńska, MartaKobietaRUN PASJA BYDGOSZCZK30
Tatulińska, AleksandraKobietaO CO TU BIEGA?K40
Tomczyk, AgataKobietaSLA POLONIA BYDGOSZCZK30
Tucholski, BartłomiejMężczyznaNIEZALEŻNYM20
Tuleja, JakubMężczyznaCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ - STOWARZYSZENIE LEKKOATLETYCZNEM20
Waldowski, DanielMężczyznaNIEZALEŻNYM20
wasilewski, andrzejMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Więckowski, DariuszMężczyznaAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM40
Wilczyński, ArkadiuszMężczyznaNIEZALEŻNYM30
Wilkosz, TomaszMężczyznaCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ - STOWARZYSZENIE LEKKOATLETYCZNEM20
Wojtas, MagdalenaKobietaNIEZALEŻNYK20
Wysocki, RafałMężczyznaWILLICZYLIWDRODZEDO50+M40
Zagożdżon, PiotrMężczyznaRUN BYDGOSZCZM50
Zaparucha, MikołajMężczyznaNIEZALEŻNYM40
Zech, IzabelaKobietaFOREST GANGK40