14 Mar 2021, Bydgoszcz

Cross Run Budstol Invest 2020/2021

Izen-emateak eta informazioa

Cykl Dużo Górek - Grand Prix-era izena emandakoak

10km

IzenaGeneroaKlubaKategoria
Augustyniak, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM40
Awizen, AntoniMasculinoTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM60
Bąk, OskarMasculinoINDEPENDIENTEM30
Bejgier, EdmundMasculinoBIEGAM Z DęBAMI OSIELSKOM50
Biernat, MagdalenaFemeninoTG SOKÓŁ GNIEWKOWO K30
Bohdanowicz, PatrycjaFemeninoINDEPENDIENTEK30
Brunke, TomaszMasculinoRUN BYDGOSZCZM40
Bugalski, WojciechMasculinoAKADEMIA MISTRZóW SPORTUM40
Burczyk, RomanMasculinoINDEPENDIENTEM40
Burczyk, KatarzynaFemeninoINDEPENDIENTEK40
Buzalski, RobertMasculinoORANGE POLSKAM40
Ćwiklińska, AnnaFemeninoAKADEMIA MISTRZÓW SPORTUK40
Cyl, DawidMasculinoZIELONY PELIKANM40
Czeliński, LeszekMasculinoINDEPENDIENTEM50
Czerwiakowski, SebastianMasculinoINDEPENDIENTEM40
Drwęcki, DanielMasculinoBIEGNIJ Z PROSERVICEM30
Durczak, JerzyMasculinoINDEPENDIENTEM40
Felczak, JakubMasculinoCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ - STOWARZYSZENIE LEKKOATLETYCZNEM20
Gaca, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM40
Geszkiewicz, MartaFemeninoINDEPENDIENTEK30
GIERACH, KRZYSZTOFMasculinoINDEPENDIENTEM60
Gładkowski, LeszekMasculinoINDEPENDIENTEM40
Gołata, WojciechMasculinoWILCZA WATAHAM40
Gołata, AgnieszkaFemeninoWILCZA WATAHAK30
Gruszka, GracjanMasculinoCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ - STOWARZYSZENIE LEKKOATLETYCZNEM20
Hermelin, WojciechMasculinoKANCELARIA-HMMM40
Iwan, RemigiuszMasculinoINDEPENDIENTEM40
Jagieła, JarosławMasculinoTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM40
Jaroszewicz, AdamMasculinoINDEPENDIENTEM40
Jaroszewski, JanMasculinoINDEPENDIENTEM20
Jenczewski, SzymonMasculinoALBATROSYM20
Kabaciński, JarosławMasculinoINDEPENDIENTEM30
Karaszewski, AleksanderMasculinoINDEPENDIENTEM30
Karwecki, PatrykMasculinoINDEPENDIENTEM30
Kastrau, TomaszMasculinoINDEPENDIENTEM30
Knothe, AdamMasculinoBUDSTOL INVESTM40
Kowalczyk, KamilaFemeninoCROSS FORDON/SILNI PONAD MIARĘK20
Kowalkowski, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM40
Kowalski, JacekMasculinoWILCZA WATAHAM40
KOWALSKI, DAMIANMasculinoCROSS FORDONM30
Kryske, MariuszMasculinoSPOJNIA BIAłE BłOTAM30
Kubiak, SławomirMasculinoINDEPENDIENTEM50
Lato, SławekMasculinoINDEPENDIENTEM40
Lewandowski, DanielMasculinoINDEPENDIENTEM30
Lorenc - Kruszyńska, SylwiaFemeninoINDEPENDIENTEK30
Losek, MichałMasculinoMASZERUJ ALBO GIŃM40
Lutowski, WojciechMasculinoRUN PASJAM30
LWOWSKI, ZbigniewMasculinoFOREST GANGM40
Łuczak, PiotrMasculinoINDEPENDIENTEM30
Maczyński, GrzegorzMasculinoTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM50
Magdziarz, JakubMasculinoKANCELARIA-HMMM40
Makowski, SławomirMasculinoRUN PASJAM50
Maziarz, GrzegorzMasculinoAKADEMIA MISTRZóW SPORTUM40
Michalak, GrzegorzMasculinoINDEPENDIENTEM20
Michalewski, BartoszMasculinoINDEPENDIENTEM40
Mielcarski, MichałMasculinoMIELCAR TEAMM30
Mindykowski, ZbigniewMasculinoINDEPENDIENTEM40
Niedbalski, GrzegorzMasculinoRUN BYDGOSZCZM60
Nowakowski, KrzysztofMasculinoTRISPACE/TREKM30
Ograbek, KamilMasculinoBISTA TEAMM30
Paczkowski, MirosławMasculinoCB 163M50
Paterski, DawidMasculinoINDEPENDIENTEM30
Piekarski, MarekMasculinoRESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZM40
Piotrowski, DariuszMasculinoGARDENFLORA MTB TEAMM40
Pisarski, IgorMasculinoINDEPENDIENTEM20
Podemska, PatrycjaFemeninoFOREST GANGK30
Podkówka, ZbigniewMasculinoINDEPENDIENTEM60
Podlecka, PaulaFemeninoINDEPENDIENTEK20
Popielarz, RobertMasculinoWKURW_TEAMM50
Potrzebowska, AgataFemeninoŻółTOKRóLEWSCY & DEAFK30
Prądzyński, MarcinMasculinoINDEPENDIENTEM40
Puchacz, MarcinMasculinoINDEPENDIENTEM30
Raczyński, KrzysztofMasculinoBIEGAJACY FILOZOF TEAMM60
Romecki, KarolMasculinoFOREST GANGM30
Rosiak, JarosławMasculinoINDEPENDIENTEM50
Rybak, RemigiuszFemeninoINDEPENDIENTEK40
Rychter, KarolMasculinoTHE RYCHTERSM40
Rzeszotarski, DanielMasculinoINDEPENDIENTEM30
Serwińska, EwaFemeninoINDEPENDIENTEK20
siuda, marekMasculinoKLINIKA TRIATHLONUM40
Skorupska, EwaFemeninoINDEPENDIENTEK30
Stępniak, KrzysztofMasculinoRUN4FUNM40
Szulc, JoannaFemeninoINDEPENDIENTEK40
Szwarc, PawełMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM40
Szychowski, JarosławMasculinoTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZM30
Szymanowski, PawełMasculinoINDEPENDIENTEM30
Tarczyńska, MartaFemeninoRUN PASJA BYDGOSZCZK30
Tatulińska, AleksandraFemeninoO CO TU BIEGA?K40
Tomczyk, AgataFemeninoSLA POLONIA BYDGOSZCZK30
Tucholski, BartłomiejMasculinoINDEPENDIENTEM20
Tuleja, JakubMasculinoCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ - STOWARZYSZENIE LEKKOATLETYCZNEM20
Waldowski, DanielMasculinoINDEPENDIENTEM20
wasilewski, andrzejMasculinoINDEPENDIENTEM40
Więckowski, DariuszMasculinoAKADEMIA MISTRZOW SPORTUM40
Wilczyński, ArkadiuszMasculinoINDEPENDIENTEM30
Wilkosz, TomaszMasculinoCWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ - STOWARZYSZENIE LEKKOATLETYCZNEM20
Wojtas, MagdalenaFemeninoINDEPENDIENTEK20
Wysocki, RafałMasculinoWILLICZYLIWDRODZEDO50+M40
Zagożdżon, PiotrMasculinoRUN BYDGOSZCZM50
Zaparucha, MikołajMasculinoINDEPENDIENTEM40
Zech, IzabelaFemeninoFOREST GANGK40