16 Oct 2022, Amorebieta-Etxano

ARAMOTZ MENDI LASTERKETA 2022

Izen-emateak eta informazioa

Aramotz Mendi Lasterketa 17 k-era izena emandakoak

17km

IzenaGeneroaKluba
Aguado, JosuMasculinoINDEPENDENTEA
Aguilar martin, JosebaMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Almodóvar Carrillo, NatanMasculinoJIORINGS RUNNING TEAM
Alonso Gurtubai, EstibalizFemeninoJIORINGS RUNNING TEAM
Artetxe Malatsetxebarria, AimarMasculinoINDEPENDENTEA
Arza, MikelMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Barrenetxea Sarrionandia, IñakiMasculinoINDEPENDENTEA
Barrueta jaio, MirenFemeninoZORNOTZA MENDI TALDEA
belarbide santos, garikoitzMasculinoINDEPENDENTEA
Beregaña arostegui, José JavierMasculinoCD ARALAR MENDI
Bilbao Basterretxea, AsierMasculinoGANZABAL MENDI TALDEA
Blanco Diego, SixtoMasculinoINDEPENDENTEA
Blanco villegas, AnderMasculinoINDEPENDENTEA
Blasco Diaz, GorkaMasculinoINDEPENDENTEA
Caballero Rodriguez, DavidMasculinoINDEPENDENTEA
Cano, AlbertoMasculinoINDEPENDENTEA
Carrascal, ArkaitzMasculinoINDEPENDENTEA
Carrasco Garcia, Jose ManuelMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
De Paula, DavidFemeninoINDEPENDENTEA
Fernandez, AndoniMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Fernandez, JulenMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Garaita bueno, Jon josebaMasculinoINDEPENDENTEA
Garcia, DaniMasculinoINDEPENDENTEA
Garcia Nieto, GaizkaMasculinoONDARROAKO KOAXI T.T.
Garcia saldamando, MikeldiMasculinoUBIETAMENDI
Garmendia uriel, ainaraFemeninoZORNOTZA MENDI TALDEA
Goitiandia Estankona, KemenMasculinoINDEPENDENTEA
González Tejeda, EvaFemeninoINDEPENDENTEA
Guarrotxena Gallo, LanderMasculinoINDEPENDENTEA
Ibarra Ortuondo, IñakiMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Infante, AlvaroMasculinoINDEPENDENTEA
Iriondo, EhitzFemeninoINDEPENDENTEA
Isasi, PaulMasculinoINDEPENDENTEA
Iturbe Barrenetxea, BeñatMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Jerez, TxemaMasculinoGALIPA TRAIL TEAM
Kintana Arrese, AsierMasculinoINDEPENDENTEA
Laraudogoitia, AitorMasculinoINDEPENDENTEA
Larrozea Urdaibai, MikelMasculinoINDEPENDENTEA
Lopez verdial, AndoniMasculinoINDEPENDENTEA
Lucha, KevinMasculinoGANZABAL MENDI TALDEA
Martin Zuloaga, BeñatMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Mendez Rodriguez, JesusMasculinoINDEPENDENTEA
Mijares, JavierMasculinoINDEPENDENTEA
Nores, ArturMasculinoINDEPENDENTEA
ORBE, BERNATMasculinoINDEPENDENTEA
Ortiz Larrea, OlaiaFemeninoINDEPENDENTEA
Ostolozaga, IbaiMasculinoINDEPENDENTEA
Perujo, UnaiMasculinoINDEPENDENTEA
Retegi martiarena, ItziarFemeninoCD ARALAR MENDI
Rodriguez Varona, CristinaFemeninoSESTAO TRIATLOI TALDEA
Rodriguez Bernal, JesikaFemeninoINDEPENDENTEA
Romero, AsierMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Saetero Millo, JosuMasculinoINDEPENDENTEA
SAEZ DE LAFUENTE RUBIO, MIKELMasculinoINDEPENDENTEA
Sáez Jiménez de aberasturi, GustavoMasculinoKTT GRUPO ZEM
Sainz Muñoz, Jose LuisMasculinoINDEPENDENTEA
Trebolazabala, Jon mikelMasculinoINDEPENDENTEA
Txarterina Bikandi, KimetzMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Urkiaga Mugarra, ItsasneFemeninoINDEPENDENTEA
Urkiri Etxebarria, BikainMasculinoINDEPENDENTEA
Urkullu, JonMasculinoINDEPENDENTEA
Urriz Bengoa, EgoiMasculinoINDEPENDENTEA
Yurrebaso amundarain, KepaMasculinoGANZABAL MENDI TALDEA
Yurrebaso Amundarain, JokinMasculinoGANZABAL MENDI TALDEA
Zorroza Iriondo, MariaFemeninoARROLAPE