16 Oct 2022, Amorebieta-Etxano

ARAMOTZ MENDI LASTERKETA 2022

Izen-emateak eta informazioa

Aramotz Mendi Lasterketa 28 K-era izena emandakoak

28km

IzenaGeneroaKluba
Albizuri Falcón, AndikonaFemeninoINDEPENDENTEA
Amilibia Garay, JulenMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
ANDONEGI ABAROA, IBANMasculinoARROLAPE
Apeztegia, JonMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Arechavaleta muniozguren, XabatMasculinoARROLAPE
Arza Hernández, ASERMasculinoBAILAR ZORTZIETAKOAK K. E
Atxutegi, EnekoMasculinoBASKONIA MENDI TALDEA
Beitia Igartua, AitorMasculinoALONA MENDI
Bilbao Mendiola, IñigoMasculinoARROLAPE
CHASSAGNE, SébastienMasculinoASOCIACION DEPORTIVA KORRIKAZALEAK
delgado, daniMasculinoALLUITZ MENDI TALDEA
DIAZ DE CERIO URAIN, UNAIMasculinoALPINO TABIRA MENDIZALE ELKARTEA
Garcia Rodriguez, JesusMasculinoGRUPO ALPINO TURISTA BARACALDO
garde lejardi, asierMasculinoMUGARRA TRIATLOI TALDEA
Gimeno, AlbertoMasculinoINDEPENDENTEA
Gonzalez Zarraonandia, JarnoMasculinoJIORINGS RUNNING TEAM
Iparragirre Apraiz, AndoniMasculinoINDEPENDENTEA
Irastorza Uriarte, AnderMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Lakuntza Rodríguez, EduMasculinoAETT - AMOREBIETA-ETXANOKO TRIATLOI TALDEA
Lasagabaster, BeñatMasculinoINDEPENDENTEA
Lomas Lòpez, Ion AnderMasculinoHIRUKO TRIATLOI TALDEA
LÓPEZ ZABALLA, EDUARDOMasculinoAMURRIO TRAIL TALDEA
Mendez de Valles, AriannaFemeninoGANERANTZ
monasterio gonzalez, leireFemeninoARRATZUKO ARROLAPE MENDI KIROL ELKARTEA
Nicotra, LucaMasculinoINDEPENDENTEA
Núñez Escudero, SaraFemeninoDEUSTUKO MENDITARRAK TALDEA
Otsoa, AitorMasculinoINDEPENDENTEA
Oviedo Madrid, AitorMasculinoS.M. ZUIA MENDI TALDEA ATXABAL
Saez de Ibarra ocio, DavidMasculinoGAIKAR-ZORTZIETAKOAK KULUR ELKARTEA
San Pedro Díez, AlbertoMasculinoDEUSTUKO MENDITARRAK TALDEA
Sanchez Ruesta, JonMasculinoALPINO TABIRA MENDIZALE ELKARTEA
Santamaria Cabrero, JonatanMasculinoINDEPENDENTEA
Sanz, AsierMasculinoA.D. MUNARRIKOLANDA MENDI TALDEA
Sardon Ruiz, PabloMasculinoBASKONIA MENDI TALDEA
Sordo Alvarez, Jon AnderMasculinoINDEPENDENTEA
Unzueta, XabierMasculinoINDEPENDENTEA
Urrutia, IkerMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Viña valois, Juan FranciscoMasculinoINDEPENDENTEA
YENES ROMERO, ENEKOMasculinoKUKURRUSTU KIROL KLUBA