31 Oct 2021, Amorebieta-Etxano

ARAMOTZ MENDI LASTERKETA 2021

Izen-emateak eta informazioa

Aramotz Mendi Lasterketa -era izena emandakoak

16km

IzenaGeneroaKluba
Agirre Otadui, AiertMasculinoINDEPENDENTEA
Agirregabiria, MikelMasculinoMIRUGAIN
Ahedo M, JaMasculinoCLUB DEPORTIVO ELEMENTAL ALPINO SAMANO
Aldana, HaizeaFemeninoZORNOTZA MENDI TALDEA
Aldaolea Afan, Jon PatxiMasculinoARTIBAI MENDIGOIZALE TALDEA
Alegria Andrinua, JosuMasculinoINDEPENDENTEA
Almodóvar Carrillo, NatanMasculinoJIORINGS RUNNING TEAM
Alonso Gurtubai, EstibalizFemeninoJIORINGS RUNNING TEAM
AMILIBIA ARRUTI, NEREAFemeninoSESTAO ALPINO CLUB
Amutxastegi Lasa, ItziarFemeninoINDEPENDENTEA
ANDONEGI ABAROA, IBANMasculinoINDEPENDENTEA
Arana, ArkaitzMasculinoINDEPENDENTEA
Aranburu Antxia, IrazuMasculinoINDEPENDENTEA
Aranguena, JulenMasculinoINDEPENDENTEA
Aranzabal Laucirica, AnderMasculinoINDEPENDENTEA
Arbulu Bernaola, AitorMasculinoSUZIEN MENDI KLUBA
Arbulu Dudagoitia, MarkelMasculinoALPINO TABIRA MENDIZALE ELKARTEA
Aretxaga Aurrekoetxea, EgoitzMasculinoINDEPENDENTEA
Armendia, JonMasculinoINDEPENDENTEA
Arriaran, JabierMasculinoINDEPENDENTEA
Arrillaga Murelaga, PeioMasculinoINDEPENDENTEA
Arriola, MikelMasculinoINDEPENDENTEA
Artetxe Pujana, Jon AingeruMasculinoTIRITU
Artetxe zalbide, IonMasculinoOSASUNALDE GARENDI MENDI TRAIL TALDE
Arza Totorika, MikelMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Ayo Ansoleaga, IkerMasculinoLEIOA MENDI TALDEA
Azkarate, GaizkaMasculinoINDEPENDENTEA
Azpiazu Crespo, EdgarMasculinoINDEPENDENTEA
Azurmendi batiz, AnderMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Badallo Guerequiz, JulenMasculinoMAT (MUNGIA ATLETISMO TALDEA)
Baile, AnderMasculinoINDEPENDENTEA
Baraiazarra Apraiz, AritzMasculinoINDEPENDENTEA
Barañano Urkijo, GaizkaMasculinoAMURRIO TRAIL TALDEA
Barrenetxea Pablos, JoaneFemeninoINDEPENDENTEA
Barrueta Jaio, MirenFemeninoZORNOTZA MENDI TALDEA
Barrutia Covas, UxueFemeninoINDEPENDENTEA
Beitia Igartua, AitorMasculinoALONA MENDI
Belakortu Ramos, AinhoaFemeninoS.M. ASOCIACION DEPORTIVO CULTURAL 'ITURRIBERO'
Bengoetxea Aranzabal, AlexanderMasculinoINDEPENDENTEA
Berezibar, JosebaMasculinoINDEPENDENTEA
Bernal Vicente, VictorMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Bernaola Abasolo, ArkaitzMasculinoINDEPENDENTEA
BILBAO, MARIOMasculinoINDEPENDENTEA
Bilbao Goyenechea, GorkaMasculinoINDEPENDENTEA
Bilbao Ortega, AitorMasculinoINDEPENDENTEA
Blanco sala, JavierMasculinoINDEPENDENTEA
Bodas, JesusMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Bolinaga Berriotxoa, EdortaMasculinoSOCIEDAD MONTANERA ORIXOL
Bustinza orue, JonMasculinoINDEPENDENTEA
Campo, AsierMasculinoARTZINIEGAKO GANZORROTZ MENDI KIROL ELKARTEA
Cano, AlbertoMasculinoINDEPENDENTEA
Capó, AndreuMasculinoCLUB SA MILANA-ALARO
Caro García, RaúlMasculinoINDEPENDENTEA
Castro Corchero, Jose JavierMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Castro Rodriguez, BeniMasculinoINDEPENDENTEA
Cebrian Garcia, IbaiMasculinoINDEPENDENTEA
Colino García, IonMasculinoINDEPENDENTEA
Cordero centeno, EstebeMasculinoINDEPENDENTEA
Corral, EnekoMasculinoINDEPENDENTEA
De Castro Bascones, RubénMasculinoINDEPENDENTEA
De la torre, AitorMasculinoINDEPENDENTEA
De la torre alonso, JonMasculinoINDEPENDENTEA
De Luis Cabezón, AnderMasculinoZORTZIETAKOAK
DIAZ DE CERIO URAIN, UNAIMasculinoALPINO TABIRA MENDIZALE ELKARTEA
Diaz Respaldiza, EñautMasculinoINDEPENDENTEA
diez de ulzurrun, AitorMasculinoINDEPENDENTEA
Duñabeitia Arribas, EkaitzMasculinoINDEPENDENTEA
Eguskiza Sanchez, GonzaloMasculinoINDEPENDENTEA
Eguzkitza Martinez, KoldoMasculinoINDEPENDENTEA
Elezkano pardo, AritzMasculinoINDEPENDENTEA
Elorriaga Andrada, GontzalMasculinoINDEPENDENTEA
Elorriaga Lopez, JabiMasculinoMUNARRI TRAIL
Epelde Etxaniz, RubenMasculinoANAITASUNA MENDI BAZKUNA
Erostarbe, GaraziFemeninoINDEPENDENTEA
Esparza Areitiobiritxinaga, GaizkaMasculinoINDEPENDENTEA
Estenaga Poveda, OierMasculinoINDEPENDENTEA
Estenaga Poveda, MaialenFemeninoCLUB DE MONTANA GASTEIZ
Estenaga Ramirez, MikelMasculinoINDEPENDENTEA
etxabe, jokinMasculinoINDEPENDENTEA
Etxeandia Lejarzegi, IurgiMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Etxebarria, ÁlexMasculinoINDEPENDENTEA
ETXEBARRIA, ENERITZFemeninoZORNOTZA MENDI TALDEA
Etxebarria Arizaga, IbonMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Etxeberria Eizagirre, IbaiMasculinoSOCIEDAD MONTANA LAGUN ONAK
ETXEZARRAGA GOMEZ, UNAIMasculinoINDEPENDENTEA
Fernandez, AndoniMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Fernández Bascaran, JulianMasculinoINDEPENDENTEA
Fernández Olaechea, DavidMasculinoGANERANTZ
Fernandez Renedo, RogerMasculinoINDEPENDENTEA
Fiel Portillo, UnatxMasculinoINDEPENDENTEA
Fuentes Etxebarria, IkerMasculinoINDEPENDENTEA
Galdeano Gómez, IñigoMasculinoINDEPENDENTEA
Galdos, JurgiMasculinoINDARPAK KIROL KLUBA
Garamendi buruaga, IkerMasculinoINDEPENDENT
Garcia, EstiFemeninoINDEPENDENTEA
Garcia Alvarez, MaritxuFemeninoCOBI
Garcia Jimenez, JonMasculinoSOCIEDAD MONTANA LAGUN ONAK
Garcia Lorenzo, Jon PaulMasculinoDEUSTUKO MENDITARRAK TALDEA
Garcia Peñalver, AlbertoMasculinoINDEPENDENTEA
Garcia Peñalver, AlbertoMasculinoCLUB TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
garde lejardi, asierMasculinoALPINO TABIRA MENDIZALE ELKARTEA
Garmendia uriel, ainaraFemeninoZORNOTZA MENDI TALDEA
GASTIASORO LAZARO, IKERMasculinoINDEPENDENTEA
Gaston Gorritxategi, JulenMasculinoINDEPENDENTEA
Gerrikaetxebarria, PelloMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Goenaga Anakabe, EkaitzMasculinoALPINO TABIRA MENDIZALE ELKARTEA
GOIRIA YURREBASO, JONMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Goitia Omaechevarria, JavierMasculinoAIARAMENDI KORRIKALARIAK
Goitiandia, KemenMasculinoINDEPENDENTEA
Gonzalez, IkerMasculinoMUNARRI TRAIL
Gonzalez Balanzategi, MikelMasculinoMUGARRA TRIATLOI TALDEA
Gonzalez Zarraonandia, JarnoMasculinoJIORINGS RUNNING TEAM
Gonzalo Fuentes, OierMasculinoEGURRE K3
Gorospe Iparraguirre, BeñatMasculinoZORTZIETAKOAK GAIKAR
Gorostiola Vidaurrazaga, LideFemeninoARROLAPE
Gorriño Guerrero, AnderMasculinoAMURRIO TRAILRUNNING MENDI KLUBA
Gorritxategi, JosuMasculinoCLUB DE MONTANA GASTEIZ
Haba Morlesin, JaviMasculinoINDEPENDENTEA
Hernandez, alexanderMasculinoGANERANTZ
Hernandez Gomez, VictorMasculinoBROOKS TRAIL RUNNERS
Herrero Ruesgas, BorjaMasculinoINDEPENDENTEA
HOYOS, ARITZMasculinoINDEPENDENTEA
Ibañez sampedro, EderMasculinoGUALDETXU MBTT
Ibarra Legarza, IbonMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Ibarrondo Gordon, EkaitzMasculinoINDEPENDENTEA
Intxaurbe Otzerinjauregi, JonMasculinoS.M. JOKO ALAI KIROL ALKARTEA
Intxaurraga, EñautMasculinoINDEPENDENTEA
Intxaurraga Pujana, UnaiMasculinoS.M. JOKO ALAI KIROL ALKARTEA
Intxaurza Etxebarria, JonMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Iraeta Cigaran, GorkaMasculinoINDARPAK KIROL KLUBA
Irastorza ispizua, AsierMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Iriondo Igerabide, UnaiMasculinoINDEPENDENTEA
iruarrizaga amantegi, andoniMasculinoINDEPENDENTEA
Isasi, PaulMasculinoINDEPENDENTEA
Iturbe Barrenetxea, BeñatMasculinoINDEPENDENTEA
iztueta, ibaiMasculinoINDEPENDENTEA
Jimenez, TxetxuMasculinoINDEPENDENTEA
Kareaga Yañez, GorkaMasculinoINDEPENDENTEA
Laka zelaia, IñakiMasculinoINDEPENDENTEA
Larrañaga, MikelMasculinoINDEPENDENTEA
Larrañaga Elizalde, AndreaFemeninoINDEPENDENTEA
Larrañaga Pardo, XimunMasculinoSORALUZEKO M. T.
Larruskain Zabala, JonMasculinoNOMADAK
lazpita arana, juanMasculinoSUZIEN MENDI KLUBA
Lejarreta zabala, OierMasculinoZALDAI MENDI TALDEA
López de mendiguren, DaniMasculinoINDEPENDENTEA
Lopez Hernandez, MiguelMasculinoINDEPENDENTEA
LOZANO, davidMasculinoMAT
Malaxetxebarria Arrate, AnderMasculinoINDEPENDENTEA
Marin Areitioaurtena, XabierMasculinoZALDUA MENDI TALDEA
MARISCAL, JAVIMasculinoINDEPENDENTEA
Markina Orue, IñigoMasculinoINDEPENDENTEA
Martin Delgado, UnaiMasculinoARROLAPE
Martinez Guaresti, AnttonMasculinoINDEPENDENT
Martinez martinez, AnderMasculinoMUNARRI TRAIL
Martinez Montero, AlfonMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Martínez olazabal, EgoitzMasculinoS.M. ASOCIACION DEPORTIVO CULTURAL 'ITURRIBERO'
Meabe, AritzMasculinoINDEPENDENTEA
Mendibe Blanco, ArianeFemeninoINDEPENDENTEA
MEZKORTA ARMAOLEA, URTZIMasculinoINDEPENDENTEA
Milikua Etxebarria, IbaiMasculinoLAMINO KIROL KLUBA
molina gutierrez, miguel angelMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Morote Trejo, MontseFemeninoMIRUGAIN
Mugica lopez, JuanMasculinoINDEPENDENTEA
Muñoz Palomo, TxutxiMasculinoINDEPENDENTEA
Naberan Otegi, AnderMasculinoARROLAPE
Neira Lupiola, ImanolMasculinoINDEPENDENTEA
Ngo, ToanMasculinoINDEPENDENTEA
Nuñez, EderMasculinoINDEPENDENTEA
Ocerinjauregui Labarrieta, MikelMasculinoINDEPENDENTEA
Odriozola Urkiza, ZutoiaFemeninoINDARPAK KIROL KLUBA
Oiartzabal Lejarreta, MartzelMasculinoINDEPENDENTEA
Olabarria Torres, PabloMasculinoINDEPENDENTEA
Olaizola, AintzaneFemeninoINDEPENDENTEA
Olea Abarrategi, AlesMasculinoINDEPENDENTEA
ordeñana etxebarria, alexanderMasculinoINDEPENDENTEA
Ortega Guerrero, AitorMasculinoBASAJAUN MENDI TALDEA
Ortiz Casado, José AlbertoMasculinoCLUB DEPORTIVO OZONO
Ortuondo, MarkelMasculinoINDEPENDENTEA
Ortuondo Zuaznabar, UnaiMasculinoINDEPENDENTEA
Ortuzar Villanueva, UrtziMasculinoINDEPENDENTEA
Ostolozaga, IbaiMasculinoINDEPENDENTEA
Ostolozaga, JonMasculinoINDEPENDENTEA
Pagai Larrinaga, LanderMasculinoALPINO TABIRA MENDIZALE ELKARTEA
Peña, MarkelMasculinoMUNGIA ATLETISMO TALDEA
Pires vazquez, JagobaMasculinoINDEPENDENTEA
Pollino Ramos, RobertoMasculinoINDEPENDENTEA
Prieto Osorio, KoldoMasculinoLAMINO KIROL KLUBA
pujana, ibonMasculinoINDEPENDENTEA
rekalde larrucea, aneFemeninoINDEPENDENTEA
Rementeria Zubero, urtziMasculinoZALDAI MENDI TALDEA
Rodrigo Ibarra, AlexMasculinoGORLIZKO MENDIZALE ELKARTEA
Rodriguez Tovar, IvanMasculinoINDEPENDENTEA
Romero, AsierMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
San pedro, TxaberMasculinoINDEPENDENTEA
Sánchez Amundarain, JosebaMasculinoSUZIEN MENDI KLUBA
SANCHEZ MARTINEZ, IÑAKIMasculinoGANERANTZ
Sanchez Ortiz, AndoniMasculinoGANERANTZ
Sandino Morales, AitorMasculinoBIDEZABAL AT
Santa Cruz Lizaso, IratiFemeninoINDEPENDENTEA
Santamaria Gaona, SergioMasculinoINDEPENDENTEA
Santiago Ortuzar, BorjaMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Sautua Gutiérrez, EderMasculinoINDEPENDENTEA
Setien Echenique, SimonMasculinoINDEPENDENTEA
Susaeta, MarkelMasculinoINDEPENDENTEA
TOLEDO BRITO, JUAN ÁNGELMasculinoINDEPENDENTEA
Torre Medina, RománMasculinoJIORINGS RUNNING TEAM
Trebolazabala, Jon mikelMasculinoKINETIKSPORT
Tro Cabrera, AlexMasculinoINDEPENDENTEA
Txarterina Bikandi, KimetzMasculinoINDEPENDENTEA
Unamuno, GorkaMasculinoINDEPENDENTEA
Unda Garamendi, MikelMasculinoINDEPENDENTEA
Unzalu Aldekoa, OihaneFemeninoINDEPENDENTEA
Unzueta, UnaiMasculinoINDEPENDENTEA
Unzueta Meabe, ArkaitzMasculinoINDEPENDENTEA
Uranga Aizpurua, IntzaFemeninoINDEPENDENTEA
Urbieta lejardi, UnaiMasculinoGRUPO ARTIBAY MENDIGOIZALE TALDEA
Uriarte Egurrola, IranzuFemeninoLEIOA MENDI TALDEA
URIBE BEDIALAUNETA, LEIREFemeninoINDEPENDENTEA
Urkullu, JonMasculinoINDEPENDENTEA
Urrutia Bereziartua, IkerMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Urrutia Garcia, AnderMasculinoINDEPENDENTEA
Urtxulutegi Navarri, XabierMasculinoINDEPENDENTEA
Urtzelai Agirre, AgustinMasculinoBILBAO ALPINO CLUB
vegas, jonMasculinoZORTZIETAKOAK
Vegas Lopez de Uralde, XabiMasculinoZORTZIETAKOAK
Villarreal, OierMasculinoINDEPENDENTEA
villarreal, kepaMasculinoINDEPENDENTEA
VIUDEZ BLAZQUEZ, ROBERTOMasculinoCLUB ATLETICO GETXO
Yurrebaso Amundarain, JokinMasculinoGANZABAL MENDI TALDEA
Zabala Erdoiza, MikelMasculinoARROLAPE
ZABALA LAZPITA, IÑIGOMasculinoZORNOTZA MENDI TALDEA
Zalakain, EgoitzMasculinoINDEPENDENTEA
Zapata, EduardoMasculinoDEUSTUKO MENDITARRAK TALDEA
zenikazelaia, aitorMasculinoINDEPENDENTEA