01 may 2018, Sagunto/Sagunt

VI GRANS FONS DE MUNTANYA CIUTAT DE SAGUNT

Clasificaciones

Inscritos a III 12k Castell Ciutat de Sagunt

12km

NombreGéneroClub
abad castellanos, manuelMasculinoBCS TRAIL D'UIXO
Aguilella, EmiliMasculinoORERO PATERNA RUNNERS
Alandi Flores, AlfredoMasculinoINDEPENDIENTE
Albert Ferrando, ToniMasculinoINDEPENDIENTE
ALBIACH MONTANER, CRISTINAFemeninoCA RIBAPEU - RIBARROJA
Albors, CarlosMasculinoINDEPENDIENTE
Alcocer Segura, DavidMasculinoINDEPENDIENTE
Alcocer Segura, JavierMasculinoINDEPENDIENTE
Alegre Chirivella, ÁlvaroMasculinoINDEPENDIENTE
Aleixandre García, MiguelMasculinoDESNIVEL+ TRAIL
Alonso galve, AlvaroMasculinoINDEPENDIENTE
Altes toledo, RaulMasculinoINDEPENDIENTE
Alvarez Muñoz, Jose AntonioMasculinoINDEPENDIENTE
ALVAREZ MUÑOZ, FRANCISCOMasculinoINDEPENDIENTE
Añón Alabau, AlbaFemeninoCOR I MUNTANYA PUCOL
Aparici Ripolles, DavidMasculinoINDEPENDIENTE
Ariño Latorre, CarlosMasculinoINDEPENDIENTE
ballester escobar, aitorMasculinoCA PUCOL
Barrantes Alpuente, AguedaFemeninoCOR I MUNTANYA PUCOL
Barrantes Bueno, JaimeMasculinoCOR I MUNTANYA PUCOL
BELLIDO HERRERO, JAVIERMasculinoCA RIBAPEU - RIBARROJA
BELLIDO HERRERO, ALBERTOMasculinoCA RIBAPEU - RIBARROJA
Beltrán Carbonell, Juan AlbertoMasculinoMAPAESPORT ALTRACKER
Benaches, JorgeMasculinoDESNIVEL+ TRAIL
Benito, RafaelMasculinoCD CAMP DE MORVEDRE
Benito, CristinaFemeninoINDEPENDIENTE
Blasco Claramunt, AmparoFemeninoATLETISME SAGUNT
BLASCO MARTINEZ, PEDROMasculinoINDEPENDIENTE
BOLUFER, AINOAFemeninoRACERS CULLERA OCR'S
Bru Gimeno, Juan VicenteMasculinoDESNIVEL+ TRAIL
Bruno Alonso, JoseMasculinoINDEPENDIENTE
Burriel Bayarri, MiguelMasculinoDESNIVEL+ TRAIL
caballer mateu, joseMasculinoINDEPENDIENTE
Cabello Montiel, MiguelMasculinoTRIDIMONIS
CABRERO COMPANY, JAVIERMasculinoTRIPUZOL
CALVO CLARAMUNT, RICARDOMasculinoINDEPENDIENTE
CAMPOS JORDAN, ANGELMasculinoLOS TURBAS
Carnero Badenes, SantiagoMasculinoINDEPENDIENTE
Carpena Arias, JesúsMasculinoDESNIVEL+ TRAIL
Carpena Arias, Ana CrisFemeninoDESNIVEL+ TRAIL
Carratalá paricio, AntoniMasculinoBCS TRAIL D'UIXO
Carretero Pecurul, VicenteMasculinoINDEPENDIENTE
Carrillo Campanario, DiegoMasculinoINDEPENDIENTE
Casado Sardino, ManuelMasculinoINDEPENDIENTE
castells ortells, richyMasculinoTRAIL MORVEDRE
Castillo López, SusiFemeninoINDEPENDIENTE
Correal Gómez, MontseFemeninoCA VON HIPPEL-LINDAU PAIPORTA
Cortes molina, JorgeMasculinoDESNIVEL+ TRAIL
Cruz Dueñas, JorgeMasculinoTRAIL MORVEDRE
Cubel, AntonioMasculinoINDEPENDIENTE
CUMBA GARCÍA, HÉCTORMasculinoBCS TRAIL D'UIXO
De Juan Jordan, HugoMasculinoINDEPENDIENTE
de Pedro, Juan JoséMasculinoINDEPENDIENTE
Diago Font, ManuelMasculinoBCS TRAIL D'UIXO
Diaz Biosca, EmilioMasculinoMORVEDRE TRIATLON
Dolz, juanjoMasculinoINDEPENDIENTE
DOMINGO MORENTE, VICENTEMasculinoGRUPO GONVARRI VALENCIA
DOMINGUEZ MARIN, TONIMasculinoINDEPENDIENTE
Duch sacera, JoanMasculinoINDEPENDIENTE
Dura Esteve, Maria JoseFemeninoCA RESIDENCIA CANTALLOPS
Edo Huguet, Juan PabloMasculinoTRAIL MORVEDRE
Escrig Cristobal, EstrellaFemeninoCALDERONA TRAIL
fattori, massimoMasculinoTRAIL MORVEDRE
Fernández collado, ZenaidaFemeninoBCS TRAIL D'UIXO
fernandez elorza, eduardoMasculinoINDEPENDIENTE
Fernandez Gimenez, MauriMasculinoCA LA VALL DE SEGO
Fernandez ortin, José mariaMasculinoTRAIL MORVEDRE
Ferrando, RafaelMasculinoDESAFIO RUNNERS
Ferrero Sanchis, PepeMasculinoSOLANA TRAIL
Ferriol Lostao, Jose AntonioMasculinoINDEPENDIENTE
Ferriz Ferrer, Jose LuisMasculinoORERO PATERNA RUNNERS
Flores Castillo, CristoferMasculinoINDEPENDIENTE
FONTESTAD CATALA, VICTORMasculinoINDEPENDIENTE
Franco Lopez, MarcosMasculinoCLUB DEPORTIVO CAMP DE MORVEDRE
Garceran fuertes, JosefinaFemeninoINDEPENDIENTE
garcia, ximoMasculinoINDEPENDIENTE
Garcia Artell, FranciscoMasculinoINDEPENDIENTE
Garcia celda, TamaraFemeninoCA RESIDENCIA CANTALLOPS
GARCIA CORTIJO, ALVAROMasculinoTRICANET DE BERENGUER
Garcia cuesta, OscarMasculinoORERO PATERNA RUNNERS
García Escudero, José IvánMasculinoTRAIL MORVEDRE
García Foggin, FernandoMasculinoINDEPENDIENTE
GARCÍA GARCÍA, ALBERTOMasculinoINDEPENDIENTE
GARCIA GONZALEZ, RAQUELFemeninoCD CAMP DE MORVEDRE
GARCIA GUARDIOLA, MANUELMasculinoINDEPENDIENTE
GARCIA GUEVARA, JOSE LUISMasculinoINDEPENDIENTE
Garcia montolio, JavierMasculinoTRICANET DE BERENGUER
GARCIA MORENTE, FERRANMasculinoINDEPENDIENTE
García Ramírez, AliciaFemeninoCA RIBAPEU - RIBARROJA
Garcia Villena, JoseMasculinoESCOLA ATLETISME GILET
Garrigós Gómez, Santiago JoséMasculinoINDEPENDIENTE
Gaspar, SergioMasculinoINDEPENDIENTE
gil garcia, toniMasculinoCA CLUB ATLETISMO ALTURA
gil garcia, guillermoMasculinoCA RIBAPEU - RIBARROJA
Gil Morente, FranciscoMasculinoINDEPENDIENTE
Gil Peris, ÁrmandoMasculinoCA RIBAPEU - RIBARROJA
GINER CALATAYUD, ISABELMasculinoRUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
Godoy Gómez, Manuel AntonioMasculinoDESNIVEL+ TRAIL
Gómez Diaz, CarlosMasculinoOMEGABOX OCR TEAM
GOMEZ DOMINGUEZ, ALBERTOMasculinoINDEPENDIENTE
Gomez Herrero, PaulaFemeninoASINDOWN RUNNING
González herreros, MaryFemeninoTRAIL MORVEDRE
González Martínez, XavierMasculinoTRIDIMONIS
Gonzalez Moncho, RaquelFemeninoINDEPENDIENTE
GONZALEZ PEREZ, JUANJOMasculinoSEKOS TEAM
Gonzalez roncero, Irene BeatrizFemeninoCORPORE TEAM
gonzalez soria, salvadorMasculinoGREEN POWER ST
gordon martin, manoloMasculinoARTANA AMUNT I AVALL
Graullera, QuicoMasculinoTURBA RUNNING
Guillen Francois, NathalieFemeninoCE POBLA
Hernández Biosca, SusanaFemeninoCD CAMP DE MORVEDRE
Hernandez Silla, CarlosMasculinoINDEPENDIENTE
herraiz cea, davidMasculinoTE PIKE LO QUE TE PIKE...
Herrero Martinez, MariaFemeninoINDEPENDIENTE
Holgado Ortiza, PatriciaFemeninoTRAIL MORVEDRE
Honorato, JaumeMasculinoINDEPENDIENTE
Huertas, DaniMasculinoINDEPENDIENTE
Iniesta pacheco, CandelariaFemeninoRUN ADDICTION CASTELLON
Iranzo, JoseMasculinoCA RIBAPEU - RIBARROJA
jane serrano, carlosMasculinoOMEGABOX
Janos forgacs, ZoltanMasculinoTRAIL MORVEDRE
Jaramillo Pacheco, Diego VinicioMasculinoORERO PATERNA RUNNERS
Jiménez, AdriánMasculinoINDEPENDIENTE
jimenez alende, miguel angelMasculinoM.A JIMENEZ ALENDE S.L ATLETISMO
Jimenez Lozano, RicardoMasculinoCD CAMP DE MORVEDRE
lacalle, mercheFemeninoINDEPENDIENTE
Landaluce, MAngelesFemeninoINDEPENDIENTE
Latorre Moreno, JaviMasculinoRACERS CULLERA OCR'S
Lázaro Gómez, SheilaFemeninoINDEPENDIENTE
Llido Vicent, LuciaFemeninoBCS TRAIL D'UIXO
López, JuanMasculinoATLETISME SAGUNT
Lopez, MariaFemeninoMORVEDRE TRIATLON
López ALARCON, ALBERTOMasculinoINDEPENDIENTE
lopez de vicuña zafra, ernestoMasculinoDESNIVEL+ TRAIL
LOPEZ GARCIA, FIDELMasculinoORERO PATERNA RUNNERS
López golfe, AlbertoMasculinoINDEPENDIENTE
lopez Ibáñez, jacoboMasculinoTRAIL MORVEDRE
Lopez martinez, JoseMasculinoINDEPENDIENTE
Lozano Martín, JesusMasculinoCORRECANSINOS
MALDONADO VALLEJO, MARTAFemeninoCA CAMPILLO
mantilla guerra, henryMasculinoINDEPENDIENTE
Mantilla Molina, JaviMasculino360 CFT
Mantilla Morales, Cesar AugustoMasculinoINDEPENDIENTE
MANTILLA MORALES, MIGUELMasculinoINDEPENDIENTE
marco forment, rafaelMasculinoINDEPENDIENTE
Marco Tarazona, CristinaFemeninoISPORT
Marí Pascual, LauraFemeninoINDEPENDIENTE
Marín Berdún, ManuelMasculinoTROTERS
MARQUES SAURI, ELENAFemeninoINDEPENDIENTE
marti compañ, adolfoMasculinoBCS TRAIL D'UIXO
Martin Angel, saraFemeninoBCS TRAIL D'UIXO
Martin Lopez, Miguel AngelMasculinoINDEPENDIENTE
Martínez, LauraFemeninoORERO PATERNA RUNNERS
Martinez Alonso, LuzFemeninoTRAIL MORVEDRE
Martínez garcía-muñoz, RebecaFemeninoBCS TRAIL D'UIXO
Martinez Puchades, Miguel ÁngelMasculinoTURBARUNNING
Martínez Sampedro, IvanMasculinoTRAIL JAMONES DE BRONCHALES
MARTINEZ SORIA, VICENTEMasculinoCD UNIVERSIDAD DE VALENCIA
MARTOS PALACIOS, ANAFemeninoGRUP DE CORRER EMPERADOR
Mateu Obrer, XimoMasculinoTRIPUZOL
medina naharros, carolinaFemeninoINDEPENDIENTE
Mercado Casado, Juan CarlosMasculinoTRIDIMONIS
Merino bueso, Carlos JorgeMasculinoINDEPENDIENTE
Molina, CarlaFemeninoTRAIL MORVEDRE
molina madurga, pabloMasculinoINDEPENDIENTE
Montenegro Madrigal, NuriaFemeninoINDEPENDIENTE
Mora Fernández, LauraFemeninoINDEPENDIENTE
Moreno, MangelesFemeninoTRAIL MORVEDRE
moreno hernandez, AlejandroMasculinoINDEPENDIENTE
Moreno Montoro, MilaFemeninoCA POBLA DE VALLBONA
Moros Sánchez, SalvadorMasculinoSEKOS TEAM
MOYANO FERNÁNDEZ, LUISMasculinoCOR I MUNTANYA PUCOL
Muñoz García, MartaFemeninoINDEPENDIENTE
Muñoz torrent, CarlosMasculinoINDEPENDIENTE
NARANJO BELTRÁN, FRANMasculinoINDEPENDIENTE
Navalon López, Jose AntonioMasculinoCA LA VALL DE SEGO
Navarrete Cepeda, DaniMasculinoCM DESERT AMUNT
Navarro Bellot, LauraFemeninoINDEPENDIENTE
Navarro Molina, NachoMasculinoCD CAMP DE MORVEDRE
Naveda Benavides, AlexMasculinoINDEPENDIENTE
novella minguez, VicenteFemeninoTURBARUNNING TEAM
Oller Esteve, SantiMasculinoARTANA AMUNT I AVALL
OLMOS PIÑAR, FRANCISCO JAVIERMasculinoRUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
Ordaz matoses, AntonioMasculinoINDEPENDIENTE
PAEZ ALBARRACIN, JUAN CARLOSMasculinoCA RIBAPEU - RIBARROJA
PASTOR BAÑULS, JOANMasculinoCD NEVER STOP RUNNING
Peiro Frias, GemmaFemeninoINDEPENDIENTE
Perez Garcera, Francisco JoseMasculinoINDEPENDIENTE
Pérez Morais, ManuelMasculinoTRAIL MORVEDRE
Pérez Valderrama, Antonio MiguelMasculinoXINGU
PERIS CHABRET, BORJAMasculinoINDEPENDIENTE
Perpiña, BernardoMasculinoINDEPENDIENTE
piñeiro, pedroMasculinoINDEPENDIENTE
Piñero Llorens, MartaFemeninoINDEPENDIENTE
Pinilla Bayo, CharoFemeninoINDEPENDIENTE
PIQUERAS ALANDI, ANGELMasculinoTRAIL MORVEDRE
PLANELLES HERRERO, MARIA JOSEFemeninoBCS TRAIL D'UIXO
porras cordero, antonioMasculinoRUNNERS DE L'HORTA CASTELLAR - OLIVERAL
Portalés Gaspar, GelesFemeninoCA RESIDENCIA CANTALLOPS
PRADAS, JORGEMasculinoPRADASPEED
Puga Fabregat, MiguelMasculinoTROTERS
RAGA VILAR, CARLOSMasculinoRUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
REINALDO chaves, JuanMasculinoCA RESIDENCIA CANTALLOPS
Rios Españón, MartaFemeninoMORVEDRE TRIATLON
Ripolles Garcia, MilaFemeninoINDEPENDIENTE
Ripolles Pitarch, EnriqueMasculinoINDEPENDIENTE
Roca Sepulveda, Jose MiguelMasculinoINDEPENDIENTE
Rodenas Martinez, CarlosMasculinoINDEPENDIENTE
Rodríguez valle, AndresMasculinoINDEPENDIENTE
Rodríguez Castro, José ManuelMasculinoINDEPENDIENTE
Roig Almansa, Juan CarlosMasculinoBCS TRAIL D'UIXO
Roig Garrido, Jose ManuelMasculinoCA CLUB ATLETISME PUCOL
ROMERO ANTONA, ALEJANDROMasculinoINDEPENDIENTE
Rubio, GuillemMasculinoTHE BOX PS
Ruiz Buyolo, MarcMasculinoINDEPENDIENTE
rus poves, carmenFemeninoORERO PATERNA RUNNERS
SABATER TEN, RAFAELMasculinoINDEPENDIENTE
Saez, JoanMasculinoCOR I MUNTANYA PUCOL
SAEZ HERNANDEZ, ISABELFemeninoINDEPENDIENTE
Saiz Taboada, VanessaFemeninoORERO PATERNA RUNNERS
SAMOS RUBIO, EUGENIAFemeninoINDEPENDIENTE
Samper Zapater, Luis CesarMasculinoINDEPENDIENTE
sanchez garcia, jesusMasculinoLOS TURBAS
Sánchez Molina, ManuelMasculinoTRAIL MORVEDRE
Sanchis, PepaFemeninoCOR I MUNTANYA PUCOL
Sancho Puchol, EnricMasculinoCOR I MUNTANYA PUCOL
sanlorenzo ripoll, manuelMasculinoINDEPENDIENTE
Sanz Gimeno, ElenaFemeninoBCS TRAIL D'UIXO
sauri esteve, felipeMasculinoCOR I MUNTANYA PUCOL
Serrano guardia, Miguel angelMasculinoINDEPENDIENTE
Simó Belenguer, SergiMasculinoINDEPENDIENTE
SOLER VERDEJO, VENTURAMasculinoINDEPENDIENTE
SORIANO GONZÁLEZ, MIREIAFemeninoORERO PATERNA RUNNERS
Tarazona Moreno, AliciaFemeninoCA RIBAPEU - RIBARROJA
Tello Fons, IsabelFemeninoDESAFIO RUNNERS
Tello Gimenez, SergioMasculinoINDEPENDIENTE
TOMAS MUÑOZ, DAVIDMasculinoINDEPENDIENTE
Tomás Sánchez, Francisco JavierMasculinoINDEPENDIENTE
torrijos moreno, davidMasculinoENJOY UP
Tudela, JuaneMasculinoBENIGANIM TRAIL
Valderas, PabloMasculinoTRIBIKE
Valerdi Tormo, JoseMasculinoORANGE X
Valero Higueras, ElenaFemeninoINDEPENDIENTE
valls, carmen rosaFemeninoBCS TRAIL D'UIXO
VAYA MULA, ISMAELMasculinoCOR I MUNTANYA PUCOL
VERGARA Requena, Víctor manuelMasculinoMIBOX CROSSFIT
Vidal Cobalea, FranciscoMasculinoLA RABOSA
vidal escriva, maria amparoFemeninoINDEPENDIENTE
Vidal Fernández, Miguel ÁngelMasculinoINDEPENDIENTE
Vidal Ruz, VicenteMasculinoINDEPENDIENTE
Vigil, JoseMasculinoCA LA VALL DE SEGO
Vitoria Ferrer, LuisMasculinoCA RESIDENCIA CANTALLOPS
YANES FRAGA, VICENTEMasculinoTURBAS
Zornoza Ruiz, BernardoMasculinoCA RIBAPEU - RIBARROJA