24 sep 2017, Banyeres de Mariola

V BLASCA TRAIL BANYERES DE MARIOLA

Inscripciones e info

Inscritos a MARXA CAMINANTS O CURTA NO COMPETITIVA

10km

NombreGéneroClub
AGULLO LOPEZ, JOSE FRANCISCOMasculinoKM@KM ELCHE
Albero Albero, jose FranciscoMasculinoINDEPENDIENTE
ALFARO RAMOS, ROCIOFemeninoTRIVICI TEAM
ALTABERT PASTOR, INMAFemeninoTRIVICI TEAM
Armas, KarlaFemeninoTRIVICI TEAM
Baldó Moncho, AlfonsoMasculinoINDEPENDIENTE
Barberá Calatayud, SoniaFemeninoCLUB CENTRE EXCURSIONISTA LES CAVES
Barceló Francés, CesarMasculinoINDEPENDIENTE
Belda Molina, MªAmparoFemeninoINDEPENDIENTE
BELTRÁ ALBA, ALICIAFemeninoONSEN RUNNERS ALCOI
BENEYTO VAÑO, JUAN MIGUELMasculinoINDEPENDIENTE
Bodí Martínez, Maria JoseFemeninoCENTRE EXCURSIONISTA BIAR
Bodí Martínez, LucíaFemeninoCENTRO EXCURSIONISTA BIAR
Cabanes, AntoniMasculinoCENTRE EXCURSIONISTA BOCAIRENT
CANTOS MOLINA, JUANMasculinoINDEPENDIENTE
Caro Cordoba, IreneFemeninoKM@KM ELCHE
CASTELLO, JUAN CARLOSMasculinoTRIVICI TEAM
CERDAN LOPEZ, ANTONIOMasculinoINDEPENDIENTE
diaz padilla, felipeMasculinoINDEPENDIENTE
Espasandin Silva, EvaFemeninoINDEPENDIENTE
Ferre, ÁlvaroMasculinoINDEPENDIENTE
Ferre, LourdesFemeninoINDEPENDIENTE
FERRE PUIG, REGINOMasculinoTRIVICI TEAM
Ferre Vaño, NoeliaFemeninoTRIVICI TEAM
FERRER BODI, MANOLOMasculinoONSEN RUNNERS ALCOI
Ferrero Camús, AndrésMasculinoINDEPENDIENTE
Ferrero Martínez, MaríaFemeninoPLANIFICAYEVOLUCIONA-DULCEBEBEONTINYENT
Ferri Francés, AliciaFemeninoINDEPENDIENTE
Férriz Belda, JoséMasculinoINDEPENDIENTE
FRANCES BALLESTER, JUAN RAMONMasculinoTRIVICI TEAM
FRANCES FERRE, RAQUELFemeninoINDEPENDIENTE
FRANCES MOLINA, MIGUEL ANGELMasculinoINDEPENDIENTE
Francés Revert, JordiMasculinoTRIVICI TEAM
FRANCÉS SILVESTRE, MARIBELFemeninoINDEPENDIENTE
Galindo Gene, JoseMasculinoS.M. CLUB ATLETISMO APOL-ANA TOTUM SPORT
GANDIA ALCOLEA, ISABELFemeninoTRIVICI TEAM
GARCIA SANCHEZ, CARLOSMasculinoINDEPENDIENTE
Gómez Pérez, MercedesFemeninoPOR LIBRE
Gonzalez Sirera, DoloFemeninoINDEPENDIENTE
llorens frances, jaimeMasculinoTRIVICI TEAM
MAHIQUES NAVARRO, ANA MARIAFemeninoTRIVICI TEAM
MARTINEZ FERRANDO, RAFAELMasculinoTRIVICI TEAM
Martínez Murcia, ManuelMasculinoINDEPENDIENTE
Martínez Rocamora, JesúsMasculinoC.A. GRANJA DE ROCAMORA
Martínez Vañó, Juan FranciscoMasculinoINDEPENDIENTE
MILLA GIL, JUAN CARLOSMasculinoONSEN RUNNERS ALCOI
Molina Francés, LuisaFemeninoCENTRE EXCURSIONISTA BIAR
MOLINA SEGURA, GONZALOMasculinoONSEN RUNNERS ALCOI
Molina Vañó, PauMasculinoCENTRE EXCURSIONISTA BOCAIRENT
Montava Belda, IsaacMasculinoINDEPENDIENTE
NADAL PEÑALBA, JOSEMasculinoINDEPENDIENTE
navarro frances, inesFemeninoINDEPENDIENTE
Navarro Molina, MarioMasculinoINDEPENDIENTE
Navarro Vañó, SalvadorMasculinoCENTRE EXCURSIONISTA BOCAIRENT
pascual gisbert, joseMasculinoINDEPENDIENTE
Pascual izquierdo, EsterFemeninoINDEPENDIENTE
Perez Vañó, VicentMasculinoCENTRE EXCURSIONISTA BOCAIRENT
Portero Candela, PedroMasculinoKM@KM ELCHE
Reig Bosch, ElenaFemeninoCLUB CENTRE EXCURSIONISTA LES CAVES
Revert Domenech, Francisco JesúsMasculinoINDEPENDIENTE
Ribera, AnaFemeninoINDEPENDIENTE
RIBERA, ISMAELMasculinoTRIVICI TEAM
Ribera Esplugues, JorgeMasculinoGRUP MUNTANYA BENEIXAMA
Ribera Navarro, Francisco JavierMasculinoTRIVICI TEAM
RiberaLopez, MiguelMasculinoTRIVICI TEAM
RUIZ FERRERO, PILARFemeninoINDEPENDIENTE
RUIZ FERRERO, ASUNCIONFemeninoINDEPENDIENTE
sanchis, VictorMasculinoPLANIFICAYEVOLUCIONA-DULCEBEBEONTINYENT
Sanchis Ferre, PabloMasculinoINDEPENDIENTE
Sandiego, AguedaFemeninoSUPERATESPORTCOM
SANJUAN FRANCES, ALBAFemeninoINDEPENDIENTE
Sanjuan Frances, Jose MariaMasculinoGRUP MUNTANYA BENEIXAMA
SANTONJA FERRANDO, LLIRISFemeninoINDEPENDIENTE
Sanz Ortin, Sergio JorgeMasculinoINDEPENDIENTE
Segura Mira, AmparoFemeninoINDEPENDIENTE
Segura Mira, ManuelMasculinoINDEPENDIENTE
SEMPERE NAVALON, JORGEMasculinoTRIVICI TEAM
vaño, rafaMasculinoTRIVICI TEAM
VIDAL UREÑA, RAFAMasculinoINDEPENDIENTE