31 Dec 2018, Łódź

XXXIV Bieg Sylwestrowy

Classificacions

Inscrits a Bieg Młodzieżowy

2km

Descarrega lss classificacions
DorsalNomGènereClub
1051C, AFemeninoINDEPENDENT
1052F, MFemeninoBBKTS
1053J, PMasculinoCELIRONMAN
1054L, JMasculinoINDEPENDENT
1055Trociński, KacperMasculinoRYSIOTEAM
1056L, ZFemeninoTEMPIO
1057S, JMasculinoINDEPENDENT
1058B, KMasculinoBORKI
1059K, PMasculinoUKS KUSY
1060B, JMasculinoINDEPENDENT
1061R, JFemeninoSP 149
1062R, HMasculinoSZKOŁA BALETOWA ŁÓDŹ
1063W, MMasculinoINDEPENDENT
1064P, AMasculinoINDEPENDENT
1065C, AFemeninoSP34
1066Z, JMasculinoORIENTUś ŁODź
1067Zając, LudwikaFemeninoINDEPENDENT
1068Kurzejamska, BeataFemeninoINDEPENDENT
1069Z, OMasculinoINDEPENDENT
1070M, FMasculinoINDEPENDENT
1071P, AFemeninoINDEPENDENT
1072S, LFemeninoUKS FILIPIDES TERESIN
1073K, TMasculinoINDEPENDENT
1074K, MMasculinoINDEPENDENT
1075T, FMasculinoORIENTUś ŁODź
1076B, MFemeninoATLAS RUNNING TEAM
1077R, TPMasculinoORIENTUś ŁODź
1078K, AMasculinoDWUJKA BIEGA
1079Konwiński, MateuszMasculinoINDEPENDENT
1080G, BMasculinoINDEPENDENT
1081S, JFemeninoNOWAK TEAM
1082G, AFemeninoSZKOłA PODSTAWOWA ROKICINY
1083S, NFemeninoSZKOłA PODSTAWOWA ROKICINY
1084C, NFemeninoAZS ŁóDź
1085K, WMasculinoAKADEMIA LEKKOATLETYKI ŁóDź
1086K, AFemeninoLUKS "BOGUSZYCE"
1087K, MFemeninoLUKS "BOGUSZYCE"
1088M, JFemeninoLUKS "BOGUSZYCE"
1089M, DMasculinoRKS ŁODź
1090Szczepaniak, IgorMasculinoRKS ŁODź
1091Wójcik, NelaFemeninoVENOL ATOMóWKI ŁóDź
1092Ziemba, WiktoriaFemeninoRUDZKI KLUB SPORTOWY
1093M, MMasculinoORIENTUś ŁODź
1094S, WMasculinoINDEPENDENT
1095Kijański, WiktorMasculinoRKS ŁODź
1096K, NFemeninoRKS ŁODź
1097M, MFemeninoRKS ŁODŹ
1098W, AMasculinoRUDZKI KLUB SPORTOWY
1099L, PMasculinoRKS ŁODź
1100S, KFemeninoINDEPENDENT
1101Motyka, AleksandraFemeninoRUDZKI KLUB SPORTOWY
1102L, ZFemeninoPIąTKOWSKI KLUB BIEGACZA TEMPIO
1103M, AFemeninoRKS ŁODź
1104H, DFemeninoRKS ŁODź
1105M, MMasculinoRKS ŁODź
1106Jendrzejczak, OlaFemeninoBBRC
1107S, JMasculinoINDEPENDENT
1108S, HFemeninoSPORTOWA AKADEMIA MALUCHA
1109O, SFemeninoINDEPENDENT
1110S, JMasculinoAGB TORFY
1111J, FMasculinoINDEPENDENT
1112P, AMasculinoAKADEMIA LEKKOATLETYKI ŁóDź
1113H, KMasculinoINDEPENDENT
1114H, MFemeninoINDEPENDENT
1115F, PMasculinoRAJSPORT ACTIVE
1116A, JMasculinoRKS ŁODź
1117G, UFemeninoINDEPENDENT
1118G, JMasculinoINDEPENDENT
1119P, MMasculinoFUJITSU ŁóDź RUNNING TEAM
1120P, MFemeninoFUJITSU ŁóDź RUNNING TEAM
1121P, KFemeninoFUJITSU ŁóDź RUNNING TEAM
1122M, NFemeninoESPRESSOZADWOKATEM.PL
1123W, NMasculinoINDEPENDENT
1124Ż, DMasculinoINDEPENDENT
1125K, PFemeninoINDEPENDENT
1126Gacek, WiktorMasculinoINDEPENDENT
1127W, NMasculinoINDEPENDENT
1128S, WFemeninoŁODź KOCHA SPORT
1129K, KMasculinoUKS AZYMUT PABIANICE
1130Olejnik, PaulinaFemeninoINDEPENDENT
1131K, MFemenino SKS 137 DELFIN - ŁóDź
1132Kobyliński, JanMasculinoŁKS
1133L, AMasculinoINDEPENDENT
1134L, JMasculinoINDEPENDENT
1135C, MMasculinoMKS ALEKSANDRóW ŁóDZKI
1136Tkaczyk, PatrykMasculinoINDEPENDENT
1137Doreń, WiktoriaFemeninoORIENTUś ŁODź
1138Berlińska, PaulinaFemeninoORIENTUś ŁODź
1139Gola, MartynaFemeninoORIENTUś ŁODź
1140Słomczyński, IgnacyMasculinoORIENTUś ŁODź
1141Nowak, MichałMasculinoORIENTUś ŁODź
1142Bartos, ZbigniewMasculinoORIENTUś ŁODź
1143Ledzion, PiotrMasculinoORIENTUś ŁODź
1144G, JFemeninoORIENTUś ŁODź
1145L, AMasculinoORIENTUś ŁODź
1146B, AMasculinoAUTO RELAX
1147B, KMasculinoINDEPENDENT
1148Pietrzak, WiktoriaFemeninoVENOL ATOMóWKI ŁóDź
1149G, MMasculinoRKS ŁODź
1150M, SMasculinoINDEPENDENT
1151Cybulski, MateuszMasculinoKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1152Lewandowska, LauraFemeninoKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1153Gutkowski, KrystianMasculinoKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1154S, MMasculinoKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1155Langner, JoannaFemeninoKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1156M, KMasculinoKUTNO BIEGA
1157B, DMasculinoKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1158F, PFemeninoINDEPENDENT
1159FRĄCZAK, OLIWIAFemeninoINDEPENDENT
1160B, JMasculinoINDEPENDENT
1161K, KMasculinoKS GRUCHA/PROJEKT "BIEGNIJ PO MARZENIA"
1162S, AFemeninoLKS KOLUSZKI
1163S, AFemeninoLKS KOLUSZKI
1164S, KMasculinoLKS KOLUSZKI
1165S, MMasculinoLKS KOLUSZKI
1166N, JFemeninoLKS KOLUSZKI
1167N, AFemeninoLKS KOLUSZKI
1168K, PMasculinoLKS KOLUSZKI
1169B, IMasculinoINDEPENDENT
1170Drużbicki, MateuszMasculinoGOKIS ZAPOLICE
1171Reszczyński, MikołajMasculinoINDEPENDENT
1172C, MFemeninoVENOL ATOMóWKI ŁóDź
1173J, KMasculinoINDEPENDENT
1174Starnowski, PatrykMasculinoROSół TEAM
1175Byrska, WiktoriaFemeninoVENOL ATOMóWKI ŁóDź
1176S, WFemeninoVENOL ATOMóWKI
1177B, AMasculinoFLEXIDEA
1178Strzałkowski, KrzysztofMasculinoRKS ŁODź
1179P, MFemeninoLKS KOLUSZKI
1180K, MMasculinoINDEPENDENT
1181S, KFemeninoNIEZALEŻNY
1182S, IFemeninoINDEPENDENT
1183Siwiec, OliwiaFemeninoVENOL ATOMóWKI ŁóDź
1184Rynkowski, KacperMasculinoBBRC ŁóDź
1185K, PMasculinoINDEPENDENT
1186S, KMasculinoEURO KAPI ŁÓDŹ
1187A, OMasculinoINDEPENDENT
1188C, KMasculinoRKS ŁODź
1189O, MFemeninoINDEPENDENT
1190M, SMasculinoINDEPENDENT
1191M, AFemeninoINDEPENDENT
1192Michalik, JuliaFemeninoINDEPENDENT
1193W, PMasculinoRKS ŁODź
1194S, MMasculinoINDEPENDENT