05 Aug 2017, Tembleque

VI CARRERA POPULAR “LA NOCTURNA TEMBLEQUEÑA”

Classificacions

Inscrits a SENIOR - VET MASC y FEM - Cierre de inscripciones: 4/08/2017 - 12:00

6km

Descarrega lss classificacions
NomGènereClub
Almendros López, AlfonsoMasculinoINDEPENDENT
ÁLVAREZ GALLEGO, EMILIOMasculinoINDEPENDENT
Angulo minguez, YolandaFemeninoINDEPENDENT
Araque garcía, MiguelMasculinoA.D.PODENCOS YEPES
ARAUJO GARCIA PATOS, JOSE ALBERTOMasculinoINDEPENDENT
ARRANZ RAMOS, EDUARDOMasculinoINDEPENDENT
ASSIEGO HERNANDEZ, EVAFemeninoCORREMOS POR DOWN
BENITO HERNÁNDEZ, MARINAFemeninoINDEPENDENT
BENITO SÁNCHEZ, FRANCISCOMasculinoINDEPENDENT
BUENO PLAZA, ALEJANDRAFemeninoINDEPENDENT
Casas Lara, Pedro EnriqueMasculinoINDEPENDENT
casas lara, jose luisMasculinoINDEPENDENT
CASERO MONTEALEGRE, MIGUEL ANGELMasculinoCA LAS LAGUNAS DE VILLAFRANCA
chacon, davidMasculinoINDEPENDENT
Corps Hernández, FranciscoMasculinoINDEPENDENT
CORREAS SOBERINO, JULYFemeninoGP PHI POLIDEPORTIVO
crespo lopez vieja, javierMasculinoATLETISMO VILLACAÑERO
CRESPO ROLDÁN, JUAN JOSEMasculinoUNION ATLETICA COSLADA
DE LA LLAVE GONZALEZ, FATIMAFemeninoGP PHI POLIDEPORTIVO
DEL FRESNO SERRANO, ESTHERFemeninoBIKILA MORA
DEL VISO, RORY JOAQUÍNMasculinoRUNFREE
Deleyto Seldas, CésarMasculinoCORREMOLINOS CONSUEGRA
DIAZ CARNICERO, JESUSMasculinoINDEPENDENT
Diaz Garcia, MiguelMasculinoC.A.HONRUBIA
Dominguez, FranciscoMasculinoCLUB ATLETISMO SAN ILDEFONSO
DONAIRE GUTIERREZ, PAQUIFemeninoINDEPENDENT
Dorado, FranMasculinoINDEPENDENT
dorado torres, martinMasculinoINDEPENDENT
espinar zamarreño, manuelMasculinoTRIBU TRIATLON VALDEMORO
FELIPE DIAZ, JOSE LUISMasculinoATLETISMO TEMBLEQUE
Felipe Tébar, MiguelMasculinoINDEPENDENT
FERNANDEZ INFANTES, FRANCISCO JAVIERMasculinoPOPULARBAN
Fernández Pérez, RaquelFemeninoINDEPENDENT
Fernández Reyes, ArcadioMasculinoINDEPENDENT
FERNANDEZ RODRIGUEZ, MARIA ISABELFemeninoCORREMOS POR DOWN
Fernandez Tejero, Juan PabloMasculinoBIKILA
Galiano Aranda, CarlosMasculinoGP PHI POLIDEPORTIVO
GARCIA GARCIA, ALICIAFemeninoINDEPENDENT
GARCIA MORENO ROMERO, JOSE LUISMasculinoINDEPENDENT
Garcia Muñoz, RobertoMasculinoINDEPENDENT
García Muñoz, FernandoMasculinoINDEPENDENT
García Zamorano, AntonioMasculinoMADRIDEJOS TRAIL RUNNING
GARCIA-VAQUERO GARCIA-VAQUERO, MARIA VICTORIAFemeninoCD ROMERAL VIVO DANCOS
Gil García, DavidMasculinoINDEPENDENT
GOMEZ MARTIN RUBIO, MARIA DEL MARFemeninoINDEPENDENT
Gomez merchan, OscarMasculinoBIKILA RUN WITH ME IVAN GALAN
Gonzalez Avila Rodriguez, JesusMasculinoINDEPENDENT
HERNANDEZ BARREIRO, JOSE LUISMasculinoINDEPENDENT
Hernández Pérez, VictorMasculinoINDEPENDENT
Herrera Úbeda, CarlosMasculinoINDEPENDENT
Irala Valera, JavierMasculinoINDEPENDENT
Isla Gil Ortega, Jose AntonioMasculinoINDEPENDENT
Jimenez Carretero, Angel LuisMasculinoINDEPENDENT
López Rodríguez, ChristianMasculinoTOWERRUNNING
lungaran gutierrez, jesusMasculinoIñAKI LUNGARAN FOTOGRAFíA
Majano, AntonioMasculinoINDEPENDENT
manrique galllego, jose ignacioMasculinoINDEPENDENT
Manzano Alonso, IsidroMasculinoINDEPENDENT
Martin Macho Millas, FernandoMasculinoBIKILA MORA
Mendoza Marín, José ManuelMasculinoCLUB ATLETISMO ALMORADIEL
Montalvo Barco, MarianoMasculinoROMERAL VIVO DANCOS
Mora Gómez, IsmaelMasculinoMARTIN TEAM
Mora Villamayor, AlvaroMasculinoSUPÉRATE RUNNER MADRIDEJOS
MORALEDA VAQUERO, JOSE ANTONIOMasculinoINDEPENDENT
Nieto del rey, José JesusMasculinoTRIJOTE
Noguera Castellanos, RafaelMasculinoGP PHI POLIDEPORTIVO
Oliveros Escribano, DavidMasculinoINDEPENDENT
OREAL CHAVERO, ALEJANDROMasculinoINDEPENDENT
PALACIOS PATIÑO, EUTIQUIOMasculinoCA LAS LAGUNAS DE VILLAFRANCA
Patiño Fernández, Juan AntonioMasculinoCLUB ATLETISMO LAS LAGUNAS
PEDRAZA GONZALEZ, JUANMasculinoCLUB MARATHON ARANJUEZ
PEÑO LOPEZ, JOSE LUISMasculinoATLETISMO MANCHEGO
PEREA PALACIOS, Mª ISABELFemeninoINDEPENDENT
Perea valle, CristinaFemeninoTRAINININGREY-TELLO
Perez de la fuente, ManuelMasculinoTRAININGREY
perez moreno, carolina mariaFemeninoCA LAS LAGUNAS DE VILLAFRANCA
Plaza Felipe, Alicia MariaFemeninoINDEPENDENT
QUESADA GOLDEROS, CarmenFemeninoGP PHI POLIDEPORTIVO
Real Martinez, MiguelMasculinoINDEPENDENT
Real Muñoz, JoaquinMasculinoINDEPENDENT
Rebato Escribano, EnriqueMasculinoCA VILLARTA
Rodrigo Apio, María ElenaFemeninoINDEPENDENT
Rodríguez Dolado, María del MarFemeninoINDEPENDENT
RODRIGUEZ DUEÑAS, MANUELMasculinoINDEPENDENT
Rodríguez garcia, EnriqueMasculinoBIKILA MORA
Rodríguez montero, javierMasculinoTRAININGREY
RODRIGUEZ MURILLO, JESUSMasculinoINDEPENDENT
Rodriguez Saavedra, CarlosMasculinoINDEPENDENT
RODRÍGUEZ SAAVEDRA, JOSE LUISMasculinoINDEPENDENT
Rojo García, EnriqueMasculinoMARTIN TEAM
Romero Giménez, IbánMasculinoVILLEGAS TEAM
romo valdepeñas, jose antonioMasculinoCLUB DE ATLETISMO LAS LAGUNAS
Ropero Rodríguez, José EladioMasculinoCA LAS LAGUNAS DE VILLAFRANCA
RUBIO GARCIA, ANA BELÉNFemeninoC.A. MACHEGO
RUBIO MEDIERO, RICARDOMasculinoINDEPENDENT
Ruiz fernandez, OscarMasculinoTRAININGREY
Ruiz Santa Quiteria Delgado, PascualMasculinoINDEPENDENT
SAAVEDRA DE LA FUENTE, JOSE MANUELMasculinoINDEPENDENT
SAAVEDRA MARTIN, FERNANDOMasculinoBIKILA MORA
SALAS HERNANDEZ, MIGUEL ANGELMasculinoROMERAL VIVO DANCOS
Sanchez Cicuendez, JavierMasculinoCLUB ATLETISMO ALMORADIEL
SANCHEZ FRANCO, ANDRESMasculinoRODPER
SANCHEZ LILLO, MARIANOMasculinoROMERAL VIVO DANCOS
Sanchez Oro Vela, Miguel AngelMasculinoCLUB ATLETISMO ALMORADIEL
Santiago Martín, SandraFemeninoNOKIA
SANTIAGO MORA, RAQUELFemeninoINDEPENDENT
Santiago Peláez, Juan PabloMasculinoINDEPENDENT
Serrano Valera, CarlosMasculinoINDEPENDENT
SEVILLA MÁRQUEZ, SILVIAFemeninoINDEPENDENT
Soto Rey, JavierMasculinoINDEPENDENT
Tapetado gallego, SixtoMasculinoINDEPENDENT
TEBAR MORALES, FRANCISCO JOSEMasculinoINDEPENDENT
valdepeñas, monicaFemeninoCA LAS LAGUNAS DE VILLAFRANCA
Vega Rodriguez, EnriqueMasculinoINDEPENDENT
Villafranca Ballesteros, VictorMasculinoINDEPENDENT
Villegas Jaen, MaríaFemeninoVILLEGAS TEAM
ZAMORANO ORTEGA, DAVIDMasculinoSUPÉRATE RUNNER MADRIDEJOS